Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

На порядку денному...

30 березня 2017 року відбулося розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації, участь у якому взяв  Мицьо І.І., заступник голови Великоберезнянської райдержадміністрації.

Відповідно до порядку денного учасники колегії заслухали питання про результати участі учнів загальноосвітніх шкіл району у І-ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, у І-ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Також було розглянуто інформацію  про роботу груп продовженого дня у загальноосвітніх навчальних закладах, виконання рішень колегії відділу освіти від 30.06.2016 року щодо управлінської діяльності керівників загальноосвітніх  навчальних закладів з дотримання чинного законодавства з кадрових питань.

Особливо увага учасників розширеного засідання колегії акцентувалася на необхідності спрямувати зусилля педагогічних колективів на реалізацію рішень колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 16 березня 2017 року щодо вирішення актуальних питань соціалізації дітей з особливими потребами. До виконання керівникам загальноосвітніх шкіл району було доведено План заходів щодо підвищення якості освіти, підготовки учнів до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.« повернутися до списку новин