Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Вітаємо призера Всеукраїнського фестивалю!

З 14 жовтня по 05 листопада 2017 р. за участю дітей, учнівської та студентської молоді у Львові проходив Всеукраїнський відбірковий тур ХVIII дитячо - юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги».

Серед учасників заключного етапу фестивалю — вихованка гуртка «Батик» (керівник Панько Вікторія) Тимочко Марина, робота якої в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» на підставі протоколів журі отримала III місце.

Нагадуємо, що фестиваль “Сурми Звитяги” має на меті широко пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчати пісенну спадщину Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, а також сучасну українську молодіжну патріотичну пісню, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромості.айданах та Революції Гідності.

Вітаємо вихованку Центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом та її керівника! Божаємо творчих здобутків та перемог!« повернутися до списку новин