Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Яке це щастя – мати поруч МАМУ...

У другу неділю травня, починаючи з 2000 року, в Україні традиційно відзначають День матері. День, коли найкращі, найтепліші слова вдячності, любові та поваги ми адресуємо Тій, кому завдячуємо життям, до кого звертаємося в години радості чи смутку, чиє ім’я уславлено у віках в картинах, поезії та прозі – МАМІ.
Матусенько, ненько, мамко – це звертання злітає з вуст як дитини, так і дорослого, бо ж для Неї ми завжди залишаємося дітьми, незважаючи на вік. Лише у мами найніжніші руки, незрадлива усмішка і найбільш любляче серце. 
Слово „мама” уособлює в собі найдорожче, найбажаніше, найрідніше... Це реалії, спогади, мрії, бажання – такі різні, але сокровенні та неповторні. 
По-особливому зворушливими вони є у дітей. Свідченням цього стали 163 роботи учасників ІІІ етапу обласного конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами”, що цьогоріч уже втретє проводився департаментом освіти і науки облдержадміністрації серед учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів. Тож у суботу в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, у переддень свята, за доброю традицією вітали матерів та нагороджували переможців. Грамоти, годинники переможцям, дипломи – учасникам, а усім конкурсантам – коробка цукерок „Ужгород” та вітальна листівка для мами. 
Яскраві вокальні й танцювальні номери від вихованців „ПАДІЮНу” органічно довершили змістове наповнення свята. 
Пропонуємо ознайомитись з уривком твору переможниці  у номінації „Літературний твір”, учениці 8 класу Стужицької ЗОШ І-ІІступенів Шоляк Олександри: 
„Люба матусю! Щойно поспілкувалася із Вами через „Skype” і так розхвилювалася, що не можу заснути. Дуже багато хотіла Вам розповісти... Мамочко, Ви тільки не хвилюйтесь, у нас усе гаразд. А Ви, мабуть, дуже багато працюєте. Адже ми спілкуємося з Вами тільки ввечері. Можливо, Вам важко, Ви втомлюєтеся. Бережіть своє здоров’я! Приїжджайте! Я з нетерпінням рахую дні, залишилося небагато, зовсім трішки. Адже скоро велике свято – Великдень. І ми, нарешті, за ці довгі два місяці сядемо за святковий стіл усією родиною й ніколи-ніколи більше не розлучатимемось. З повагою й любов’ю, Ваша донечка Олександра (8 клас). 
Джерело: http://deponms.carpathia.gov.ua« повернутися до списку новин