Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Команда Лютянської ЗОШ І-ІІІ ступенів гідно представила район

Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки на 2017 рік, наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації та ГО „Національний олімпійський комітет України” в Закарпатській області 12.04.2017 № 115 13 травня 2017 року у м. Ужгород на базі спортивного комплексу „Юність” пройшли змагання ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу „Олімпійське лелеченя”. Участь у змаганнях взяли команди із 13 адміністративно-територіальних одиниць області, серед яких і команда від Великоберезнянщини.
З вітальним словом до учасників звернулись Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України Іван Риляк.
Програма заходу включала презентацію команди, вікторину, комбіновану естафету та рухливу гру (арт-бол). Учасники продемонстрували неабияку жагу до перемоги, уміло поєднали образотворчі навики із інтелектуальними відомостями про видатних спортсменів, перипетії спортивного життя як України, так і світу. Рух, поступ уперед, життєвий оптимізм та невичерпна енергія стали помічниками юних „лелеченят” на спортивних доріжках.

Джерело:http://deponms.carpathia.gov.ua« повернутися до списку новин