Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Доля якісних підручників у руках небайдужих експертів!

Розпочалася реєстрація експертів для здійснення експертизи електронних версій підручників для 3 та 7 класів закладів загальної середньої освіти

Звертаємося до всіх зацікавлених закладів освіти щодо участі їх фахівців в експертизі електронних версій підручників для 3 та 7 класів закладів загальної середньої освіти з назв, наведених у додатках 1 і 2 до листа Міністерства освіти і науки України 30.10.2019 №1/9-672 „Щодо реєстрації експертів для здійснення експертизи версій підручників для 3 та 7 класів закладів загальної середньої освіти”.

Вимоги до експертів, які можуть здійснювати експертизу електронних версій підручників для закладів загальної середньої освіти, та перелік документів, які має подати особа, що виявила бажання бути експертом, наведено в додатках 3 і 4 до вищезазначеного листа Міністерства освіти і науки України.

Шановні, освітяни, Ваша об’єктивна експертна оцінка підручника важлива для зміцнення української національної свідомості!

Лист МОН від 30.10.2019 №1/9-672 “Щодо реєстрації експертів для здійснення експертизи електронних версій підручників для 3 та 7 класів закладів загальної та середньої освіти”« повернутися до списку новин