Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Даруємо святкові привітання до Дня матері

Завітав до кожної оселі травень, зігрів усе своєю лагідністю і приніс нам чарівне свято — Свято матері!

А має воно давню і цікаву історію. Пов'язана вона з долею американки Анни Джарвіс. Дівчинка рано втратила найдорожчу у світі людину — маму. Серед кривдних сирітських буднів вимріяла Анна думку: людям необхідно мати один день на рік, коли всі разом будуть вшановувати матір-неньку, Землю-матір, Матір Божу. На її клопотання 1914 року Конгрес США встановив нове державне свято — День матері, а пізніше його узаконило ще чимало країн.

З 1929 року цей урочистий день започаткували на Галичині. Він став святом і родинним, і громадським. Пізніше його замінив Міжнародний жіночий день.

В Україні офіційно почали святкувати День матері, починаючи з 1999 року. І ось на порозі  День матері, який відзначаємо у другу неділю травня.

Це означає, що є хороший привід привітати і виразити свою прихильність, вдячність, повагу за недоспані ночі, за свою турботу найріднішій, найлагіднішій, найдобрішій людині, яка завжди, де б ви не були, освітить своїми очима ваш шлях, обігріє своїм ніжним, люблячим серцем. Без сумніву, це наша ненька.

Якби в словах була пророча сила,

А в серці полум’я цвіло,

То ми б для Тебе все зробили,

Щоб дня в житті сумного не було.

Всю доброту, яка існує в світі,

Всю радість, що живе поміж людей,

Найкращі всі на світі квіти

Даруємо Тобі у цей святковий день.

Достатком хай оселя буде повна,

Нехай скликає внуків та дітей.

А ти красива, горда і щаслива,

До сотні літ стрічала щоб гостей.

Дорогі, милі, ніжні, люблячі  матусі, уся велика і дружня родина Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро вітає Вас із  Днем матері та дарує святкові привітання.

За матеріалами Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів« повернутися до списку новин