Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Делегація від Закарпаття взяла участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського врядування

Представник лідерів учнівського врядування від Великоберезнянщини увійшла у склад делегації від Закарпаття!

3-5 травня представники Закарпатського обласного учнівського парламенту «Нове покоління» – президент Владислав Батьо (Іршавський район), Колька Роман (Виноградівський район), Гефнер Каріна (Великоберезнянський район) та координатор Світлана Лукач взяли участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів.

Захід відбувався на Черкащині під гаслом «З Україною в серці» і зібрав разомактивістів учнівського самоврядування з 24 регіонів країни.

Лідери ознайомилися з діяльністю Ліги старшокласників Черкащини, працювали в тренінгових групах та інтерактивних локаціях. Відвідали музей історії освіти Черкащини інституту післядипломної педагогічної освіти, музей Б.Хмельницького на Чигиринщині, побували в Каневі на Чернечій горі та у Канівській загальноосвітній школі №4. У рамках проведення акції «З Україною в серці» на Чернечій горі всіма лідерами Всеукраїнської ради старшокласників виконано Гімн України, покладено квіти на могилу Т.Г.Шевченка.
Захід тривав два дні та сповнив учасників цікавими екскурсіями, корисним досвідом, приємними враженнями та новими знайомствами. Юні лідери спілкувалися, навчалися, разом проводили дозвілля, започаткували спільні проекти та акції обласного та всеукраїнського рівнів.

Джерело: padiun.net« повернутися до списку новин