Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Тема дня: майстер-класи з писанкарства від Готри В.Ю., учителя Забрідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Венцель Н.Ю., учителя трудового навчання Розтоцько-Пастільської ЗОШ І-ІІ ступенів

Писанка своїми руками: майстер-класи з писанкарства  

Писанка – один з елементів обрядової традиції Великодня. З нагоди цього великого свята тема дня змінюється та перевтілюється з цифрової в арт-студію мисткинь. Ми запалюємо свічки, беремо в руки писачки і починаємо чаклувати. Запрошуємо і Вас приєднатися до цього сакрального дійства.

Великодні писанки стануть окрасою кожної оселі, а якщо ці писанки зроблені своїми руками, то їх цінність примножується. Ознайомтеся із досвідом колег і хтозна, можливо Вам вдасться створити писанку  з унікальним розписом.

Майстер-класи представляють:

  • Готра Віра Юріївна, учитель музичного мистецтва Забрідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (майстер-клас №1  з розпису писанки-дряпанки)
  • Венцель Наталія Юріївна, учитель трудового навчання Розтоцько-Пастільської ЗОШ І-ІІ ступенів (майстер-клас №2  з розпису традиційної писанки)

Ми вважаємо, що краще один раз побачити вартісний майстер-клас з  писанкарства та відчути, що таке писанка на власному досвіді. А досвід наших майстринь підказує, що спробувавши створювати гарні писанки один раз, зупинитися вже неможливо.

Матеріали доступні Google Сlassroom. Код доступу в Google Сlassroom hztjhi6« повернутися до списку новин