Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

16 травня 2019 року на базі Волосянківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся методичний семінар у рамках фестивалю „STEM-весна – 2019”.

STEM-освіта дозволяє здійснювати модернізацію методологічних засад, змісту, обсягу навчального матеріалу, технологізацію процесу навчання та формування навчальних компетентностей якісно нового рівня

16 травня 2019 року на базі Волосянківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся методичний семінар у рамках фестивалю „STEM-весна – 2019”.

У його роботі взяли участь начальник відділу освіти, головний спеціаліст відділу освіти, методисти методичного кабінету відділу освіти, керівники закладів загальної середньої освіти, заступники з навчально-виховної, виховної роботи та учителі 1-х класів, інформатики, фізики, хімії, математики, біології, німецької мови.

Відкрила семінар та ознайомила учасників із програмою розвитку школи директор Волосянківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мандзинець Н.І. Заступник з навчально-виховної роботи Ковтан М.М. виступила з презентацією щодо організації методичної роботи з педагогічними працівниками закладу. Познайомила учасників методичного семінару з інноваційною STEM-технологією, з проведенням інтегрованих уроків як особливої форми STEM-навчання, з особливостями впровадження напрямів STEM-освіти в навчальних закладах методист Сег С.Л.

У практичній частині об’єднані групи учасників семінару побували на STEM-уроках з інформатики та природничих предметів, на занятті з психології, німецької мови,  ознайомилися із застосуванням у практиці роботи вчителя 1-го класу конструктора LEGO DUPLO.

Підводячи підсумки семінару, начальник відділу освіти Владислав Ладані у своєму виступі зробив акцент на якості впровадження STEM-освіти, яка багато в чому визначається компетентністю та рівнем професійної діяльності педагогічних працівників. Він наголосив, що активне використання новітніх педагогічних підходів до викладання й оцінювання, інноваційних практик міждисциплінарного навчання, методів та засобів навчання впливають на розвиток дослідницьких компетенцій сучасних учнів.

Педагоги відзначили високу ефективність проведеного семінару й висловили ідеї щодо реалізації STEM-освіти в освітньому процесі.« повернутися до списку новин