Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Методичні рекомендації

До уваги керівників закладів освіти!

З метою виявлення проблем небезпечного поширення інформації особистого характеру (персональних даних) на сайтах закладів загальної середньої освіти України протягом травня – липня 2018 року ГО «Центр кращого Інтернету» та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за підтримки «Counterpart International» провели дослідження з питань безпечного інформаційно-освітнього середовища закладу загальної середньої освіти.

У ході дослідження проаналізовано 288 сайтів закладів загальної середньої освіти із 24 регіонів України, 24 сторінки закладів у соціальних мережах, а також відповіді 292 працівників закладів освіти та 314 осіб батьків учнів, або осіб, які їх замінюють. На 284 (96,61%) виявлено порушення прав учнів і вчителів на захист персональних даних.

Виявлені порушення прав дитини на приватність та захист персональних даних спонукали учасників дослідження до розроблення методичних рекомендацій щодо організації роботи сайту закладу освіти (із фокусом на повагу прав людини в онлайновому просторі).

Просимо довести інформацію до відома керівників закладів загальної середньої освіти.

Рекомендації щодо роботи сайту закладу освіти« повернутися до списку новин