Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Тема дня: інтерактивні робочі аркуші на уроках предмета "Основи здоров'я". Досвідом ділиться Кваковська Інна Михайлівна, учитель біології Великоберезнянської гімназії

Wizer.Me - інтерактивні робочі аркуші

Сервіс Wizer.me дозволяє створювати інтерактивні робочі аркуші, які можна використовувати при дистанційному навчанні, для домашніх робіт, для роботи в класі на інтерактивній дошці.

 Можливість організації групової роботи в сервісі

Учитель може створювати робочі листи на основі відеоуроків, прикріплювати до них різні завдання і запрошувати учнів до роботи. Учні реєструються в сервісі і виконують запропоновані завдання. Учитель може переглядати відповіді учнів в особистому кабінеті.
Учитель може створювати класи і додавати до них учнів.
Зареєструватися в сервісі можна за допомогою адреси електронної пошти, а також з використанням облікового запису Google+ або Edmodo. працює з Google Класом.

Можливості сервісу для освітньої діяльності

За допомогою сервісу можна створювати цікаві дидактичні матеріали з будь-якої теми шкільної програми з використанням текстів, відео, аудіо, зображень, у тому числі інтерактивних.

Де можна ділитися матеріалами з сервісу

Відеоурок можна вбудувати на сторінку сайту або блогу. Створеною роботою вчитель може поділитися по електронній пошті і в соціальних мережах (Facebook, Twitter, Pinterest).

Інтерактивний робочий аркуш являє собою веб-сторінку, на якій можна розмістити навчальний матеріал і різного типу завдання для учнів. 
Наприклад, це може бути відео, зображення, текст на основі яких учні відповідають на запитання і виконують завдання. Можна вставляти зображення і робити їх інтерактивними, додаючи на них мітки з текстом, гіперпосиланнями, питаннями, вікнами для введення тексту. Можна додавати презентації, розміщені в сервісах інтернет, використовуючи код HTML. Питання можуть бути текстовими, а можуть бути у вигляді аудіофайлів. У багатьох завданнях можна задати відповіді для автоматичної перевірки. 
По суті-це інструмент для створення інтерактивних робочих аркушів, в якому можна використовувати наступні завдання:

  • відкрите питання (Open Question)
  • питання з вибором відповіді (Multiple Choise)
  • коментування-дискусія на задану тему (Blanks)
  • поєднання тексту і малюнку (Fill On An Image)
  • з'єднання частин (Matching)
  • таблиця (Table)
  • сортування (Sorting)
  • малювання (Draw)

Інтерактивні листи можна створювати з нуля, а можна використовувати вже готові роботи. Приклади застосування пропонує Кваковська І.М., учитель біології та предмета "Основи здоров'я" Великоберезнянської гімназії.


 « повернутися до списку новин