Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

18 травня – День Європи

 У закладах освіти пройшли заходи до Дня Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Багаторічній досвід організації Дня Європи в Україні вказує на те, що цей День поступово стає справою державного значення і відіграє непересічну роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в європейському просторі.

З метою формування в учнівської молоді уявлень про міжнародні акти, що розкривають загальну стратегію України у ставленні до Євросоюзу, підвищення мотивації щодо вивчення мов та культури європейських країн, виховання почуття відповідальності, гідності, патріотизму та любові до власної історії, традицій, звичаїв народу в закладах загальної середньої освіти району проведено різноманітні тематичні з відзначення Дня Європи.

Учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл району  стали учасниками різноманітних тематичних заходів інтегрованого змісту (історія, зарубіжна література, іноземні мови, мистецтво) в рамках Тижня європейських цінностей,проведенню якого передувала відповідна підготовча робота.  Так, в його рамках відбулися виховні години,  просвітницькі інформаційні 10-хвилинки з роз’яснення сутності та ролі Європейського Союзу, європейського вибору України, розвитку співпраці між Україною та ЄС. У бібліотеках шкіл було організовано тематичні виставки, інформаційні експозиції, присвячені Дню Європи на теми: „Подорожі країнами Європи”,  „Європейські письменники – дітям”, „Євроінтеграція України на сучасному етапі”, „Європа в об’єктиві”, тематичні зони „Казкова ЄвроКнига”. Молодші школярі із задоволенням інсценізували художні твори європейських письменників. Учні 5 класів Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяли участь у віртуальній подорожі з використанням програми Kahoot „Україна – європейська країна”, учні 6 класів району були залучені до інтелектуальної гри „  Про Європейський Союз: цікаво і пізнавально”, учні 7 класу відвідали урок-подорож „EineReisenachBerlin”, а  учні 8 класів провели музейний урок „Ти – європеєць, ти – українець”. Пізнавальні тематичні ігри для учнів 5-7 класів було організовано у Ставненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.  У школах району проводилися тематичні перегляди документальних фільмів, здійснювалася робота з тематичними медіаресурсами. Інтелектуальні змагання „Міфи народів світу” відбулися під час факультативних занять із зарубіжної літератури. Старшокласники  району висловлювали свої міркування щодо європейської долі України  в есе.« повернутися до списку новин