Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Методичні рекомендації до відзначення 140-річчя від дня народження Симона Петлюри

Дата створення: 14:25 10.06.2019

Шановні колеги! З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, тисячолітньої історії державотворення нашого народу, визнання історичного значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку XX століття та у зв’язку зі 100-річчям подій Української революції 1917–1921 років Указом Президента України від 22 січня 2016 року № 17 вшанування подій і видатних учасників Української революції визначено одним із пріоритетів діяльності органів державної влади на 2017–2021 роки.

Інформаційно-довідкові матеріали щодо хронології подій 2014–2019 років

Дата створення: 14:16 10.06.2019

До уваги учителів суспільних предметів та виховників! Шановні колеги! 

7 травня 2019 року завершився обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата створення: 09:49 08.06.2019

Вітаємо юних джур з показовим та успішним завершенням Гри у 2018/2019 навчальному році! Упродовж 4-7 травня 2019 року в с.Бобовище Мукачівського району проводився обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у 4 видах комплексних змагань: інтелектуально-мистецький  комплекс «Козацькі  забави», фізкультурно-спортивний комплекс «Козацький гарт», туристсько-спортивний комплекс «Козацькими  стежками», військово-прикладний комплекс «Козацька  звитяга». Великоберезнянщину представив рій «Лицарі волі» Великоберезнянської гімназії.

ОСВІТЯНИ ТА УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ АКЦІЇ-ФЛЕШМОБІ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ “УКРАЇНА НАЗАВЖДИ”

Дата створення: 10:44 06.06.2019

Шановні колеги, доводимо до вашого відома лист Міністерства освіти і науки України від 29.05.2019 року № 1/9-332 «Про акцію-флешмоб до Дня Незалежності України «Україна назавжди» Просимо сприяти організації та проведенню флешмобів до 28-ї річниці Незалежності України в закладах освіти району.

Учнів запрошують на конкурс художніх робіт про Голодомор

Дата створення: 08:29 06.06.2019

 Дітей від 6 до 17 років запрошують взяти участь у конкурсі художніх робіт “Пам’ять майбутнього”, присвяченому Голодомору 1932-1933 років. Щоб взяти участь, необхідно до 1 липня подати роботу в анкеті за цим посиланням.

Навчальна акторська лабораторія для школярів!

Дата створення: 08:25 06.06.2019

Еdera оголошує набір  до навчальної акторської лабораторії для школярів! Друзі EdEra мають для вас новину та пропозицію . Команда фільму «Стоп-Земля» шукає непрофесійних акторів і запрошує взяти участь у кастингу підлітків віком 14-18 років. Майбутній український фільм режисерки Катерини Горностай — це історія про сучасних підлітків та їхню юність у проживанні першого досвіду дружби, кохання, відповідальності.

Сучасні інформаційні технології в роботі педагога

Дата створення: 15:33 05.06.2019

 Інформатизація та комп'ютеризація освіти дозволяє по-новому поглянути на освітній процес та його організацію у закладах загальної середньої освіти, а самі традиційні форми та методи навчання в умовах інформатизації освіти потребують постійного переосмислення. Саме це і було основною причиною проведення семінару. Сьогодні нова система освіти орієнтована на інтеграцію України до світового інформаційно-освітнього простору. Цей процес супроводжують надпотужні зміни в основах педагогічної теорії та практики, висувається комплекс нових вимог до рівня професійної підготовки педагогічних працівників. Формується мережеве суспільство, суттєвою рисою якого є постійне навчання та перенавчання. Успішно, комфортно існувати в такому суспільстві зможе особистість, у якої добре розвинуті компетентності, важливою складовою яких є компетентність у сфері інформаційно-комунікаційних, цифрових технологій.

1 червня – у ПАДІЮНі пройшов обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Дата створення: 08:54 03.06.2019

Молодь Великоберезнянщини за здоровий спосіб життя! У День захисту дітей в м. Ужгороді відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Учасниками фестивалю стали 14  команд майже з усіх куточків області.

Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Дата створення: 08:29 03.06.2019

Об’єднаймося ж, брати мої!.. Нагадуємо,  що  Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» щорічно проводиться серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх та  учнів професійно-технічних і позашкільних закладах освіти у номінаціях: «Література», «Історія України і державотворення», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво».

До Дня захисту дітей Великоберезнянським ЦПР підготовлена цікава програма святкування

Дата створення: 09:02 01.06.2019

 Творча майстерня дитячої мрії Як зазвичай, перший день літа знаменний для кожної маленької української дитини – саме цього дня починаються літні канікули й відзначається День захисту дітей – свято, яке покликане нагадати дорослим, що діти – наша гордість і наше майбутнє, треба забезпечувати їм гідний розвиток й, зокрема, цікаве та пізнавальне дозвілля. Саме тому цього дня прийнято влаштовувати для дітей різноманітні ігрові програми, конкурси, концерти.