Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

ХІХ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості: післямова

Дата створення: 11:22 12.02.2020

«Завдяки історичній пам’яті людина стає особистістю, народ – нацією, країна – державою!» (М. Грушевський) Всеукраїнський конкурс учнівської творчості проводиться під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».  

День безпечного інтернету: додаткові матеріали для проведення виховних годин

Дата створення: 12:33 10.02.2020

Статті, вебінари, розробки конкурс до Дня безпечного інтернету від команди Освітнього проекту «На Урок» 11 лютого 2020 року у світі та Україні відзначається День безпечного Інтернету. Освітній проєкт «На Урок» долучається до тематичних заходів. Ми не можемо стояти осторонь проблеми безпечного інтернету, тому окрім низки організованих онлайн-заходів, пропонуємо корисні матеріали, що допоможуть донести дітям важливу інформацію. Більш того, ми намагалися актуалізувати інформацію таким чином, щоб її можна було використовувати і під час проведення інших неспецифічних виховних годин.

«Як впливає реклама?». 21 тиждень 2 класу НУШ: додаткові матеріали та рекомендації

Дата створення: 12:28 10.02.2020

За матеріалами освітнього проєкту На урок На 21 тижні діти продовжують працювати з інформацією, редагувати тексти та вперше підходять до теми синонімів, антонімів і спільнокореневих слів. На уроках математики другокласники докладніше вивчають тему часу, дізнаються властивості нових фігур та вчаться планувати роботу і дозвілля.

«Мої улюблені книжки». 21 тиждень НУШ: додаткові матеріали та рекомендації для 1 класу

Дата створення: 12:22 10.02.2020

За матеріалами освітнього проєкту На урок Двадцять перший тиждень у Новій українській школі присвячено ознайомленню першачків із книгами та читанням. Завдяки цьому діти зможуть усвідомити, що читання є невід’ємною складовою нашого розвитку. Учні удосконалять читацькі навички і зможуть сформувати власні уподобання у світі дитячої літератури.

В Україні запустили платформу для шкільних медіа

Дата створення: 17:23 09.02.2020

Зареєструватись на платформі можна тут, повідомили на fb-сторінці проєкту “Це єдиний мультимедійний молодіжний простір, де шкільні медіа зможуть створювати власний крутецький цифровий контент і ділитися ним з однодумцями – лайкати, шерити, коментувати, вчитись одне в одного”, – пояснюють творці проєкту.

Стартувала реєстрація на ЗНО-2020 – як зробити це онлайн

Дата створення: 17:21 09.02.2020

3 лютого розпочалась реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року Зареєструватись можна за цим посиланням, повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Завершився регіональний тур Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби»

Дата створення: 20:06 08.02.2020

8 лютого 2020 року на базі Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту підведено підсумки Акції До сторіччя Української революції 1917-1921 протягом 2018 по 2021 років започатковано Всеукраїнську краєзнавчу акцію учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби». Акція проводиться з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи, громадянського виховання дітей та молоді на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність.

«Хочу – можу – треба». 6 місяць 2 класу НУШ: додаткові матеріали та рекомендації

Дата створення: 14:47 03.02.2020

За матеріалами освітнього проєкту На урок Шостий місяць у 2 класі НУШ присвячено одній із найважливіших тем: співвідношенню наших бажань із нашими можливостями та обов’язками. А ще діти дізнаються багато цікавого про спостереження за погодою, різні способи її прогнозування, навчаться керувати часом та формувати режим дня. А також дізнаються про те, як важливо допомагати іншим та просити про підтримку.

«Мої бажання та обов'язки». 20 тиждень 2 класу НУШ: додаткові матеріали та рекомендації

Дата створення: 14:42 03.02.2020

За матеріалами освітнього проєкту На урок От і настав 20 тиждень НУШ. Протягом тижня діти навчатимуться аналізувати мультфільми та виявляти особливості структури/оформлення діалогу, а ще основу слова та закінчення. Також вони мають вдосконалювати навички лічби двійками, п'ятірками та десятками. А щоб тиждень пройшов веселіше, ми підготували добірку завдань, які зроблять уроки цікавими та пізнавальними для другокласників! 

«Спорт». 20 тиждень НУШ: додаткові матеріали та рекомендації для 1 у класу

Дата створення: 14:32 03.02.2020

За матеріалами освітнього проєкту На урок Двадцятий тиждень присвячений спорту. Його мета – допомогти збагатити словниковий запас та сформує бажання займатися фізичною активністю. Учні зрозуміють, як важливо грати за правилами та бути чесними. На уроці діти дізнаються про досягнення українських спортсменів на Олімпійських іграх 2018 року. Це спонукатиме першачків не тільки ставити цілі, а й досягати їх. А це – перший крок до успіху в дорослому житті!