Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

19 роїв у складі 152 джур об’єдналися в курінь „Лідер” 10-12 травня під час проведення районного етапу Гри „Сокіл” („Джура”)

Дата створення: 20:25 13.05.2019

Через бурю, через вітер – Завжди буде першим «Лідер»… Виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості – саме такий зміст став основою проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) 10-12 травня 2019 року.

Вітаємо переможця Всеукраїнського етапу конкурсу учнівської творчості під гаслом „Об’єднаймося ж, брати мої!”

Дата створення: 07:25 10.05.2019

 Підведено підсумки IV етапу Всеукраїнського етапу конкурсу учнівської творчості  Протягом лютого-квітня 2019 року проводився Всеукраїнський етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом „Об’єднаємося ж, брати мої!”, з теми „Духовні святині рідного краю”. У цьому конкурсі в номінації „Історія України та державотворення” робота "Сакральні обереги Ужанської долини: мандрівка у часі та просторі" Комар Тетяни, учениці 11 класу Костринського ліцею, визначена переможцем від Закарпатської області.

Новини спорту

Дата створення: 16:15 09.05.2019

Вітаємо призерів обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей „Олімпійське лелеченя” На старт вийшли 14 команд-переможців міських та районних відбірних етапів, кожна з яких складалася з 6 юнаків і 6 дівчат. Великоберезнянщину представляла команда „Демос” Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка вдруге здобула перемогу в ІІ (районному) етапі Заходу.

Учні закладів освіти району в рамках акції «Хвилина миру» організували поетичний марафон

Дата створення: 22:45 08.05.2019

Бережімо мир на землі! Цінуймо життя!.. Для людей, які зазнали усі жахи війни, нема більшого щастя як перемога над ворогом. Війна, ніби ненажерливий звір, забирає у мільйонів людей життя. І хтось з цих людей був чиїмсь сином, чиїмсь братом, чиїмсь батьком... І яких тяжких страждань зазнали їхні матері, сестри, жінки, коли не дочекалися їх по закінченню війни. Отже, перемога дісталася людям через великі страждання, море сліз та крові.  Чи не тому сьогодні, юнацтво  закликає нас, сучасне покоління, щоб ми не забували про це, закликає берегти мир, який з такими втратами було завойовано.

НОВИНИ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОГО ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

Дата створення: 15:30 08.05.2019

Заняття на тему «День пам’яті та надії» у Великоберезнянському інклюзивно-ресурсному центрі 7 травня 2019 році у Великоберезнянському інклюзивно-ресурсному центрі проведено тематичне заняття для дітей з особливими освітніми потребами «День пам’яті та надії», присвячене  Дню пам’яті та примирення.

Щороку 8–9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата створення: 19:01 06.05.2019

Інформаційні матеріали Українського інституту національної пам'яті до змісту відзначення Дня пам’яті та примирення і  Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні На виконання Закону України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років” та Указу Президента України “Про відзначення у 2019 році Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України” від 3 квітня 2019 року № 99  8 і 9 травня мають відбутися меморіальні, урочисті, культурно-мистецькі, науково-просвітницькі, військово-патріотичні  тематичні заходи за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, духовенства та організацій громадянського суспільства; патріотичні заходи для молоді у військових частинах і закладах освіти за участю борців за незалежність України у ХХ столітті, ветеранів війни та антитерористичної операції, учасників операції із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях; виставки архівних матеріалів, пов’язаних із участю Українського народу у Другій світовій війні, а також має бути підготовлена і розповсюджена відповідна соціальна реклама.

Новини закладів освіти: 33 річниця Чорнобильсьої катастрофи

Дата створення: 19:21 03.05.2019

З нагоди відзначення 33-річниці з дня Чорнобильської катастрофи в навчальних закладах освіти району пройшли тематичні заходи 26 квітня 2019 року виповнилося 33 роки з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття – аварії на Чорнобильській АЕС. ЧАЕС – стала символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх попелом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.

Рекомендації щодо відзначення Міжнародного дня сім’ї в закладах освіти

Дата створення: 18:40 03.05.2019

До уваги виховників! Міжнародний день сім’ї, який щорічно відзначається 15 травня, було запроваджено Організацією Об’єднаних Націй 20 вересня 1993 року з метою об’єднання можливостей різних країн у вирішенні нагальних проблем сім’ї.

Рекомендації щодо розроблення нових редакцій статутів закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 18:34 03.05.2019

Шановні колеги! Міністерство освіти і науки України надіслало для практичного використання лист від 23 квітня 2019 року №1/9-269 «Щодо розроблення статуту закладу загальної середньої освіти».

До уваги вчителів початкових класів! Зміни до ДПА

Дата створення: 18:30 03.05.2019

#Учителям Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24 квітня 2019 року № 555 «Про внесення зміни до додатка 1 наказу МОН від 25 січня 2019 року №59» внесено зміни до переліку навчальних предметів, із яких у 2018/2019 навчальному році проводиться державна підсумкова атестація осіб, які завершують здобуття початкової освіти (у 4-х класах закладів загальної середньої освіти).