Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

5 лютого 2020 року - Всесвітній день читання вголос!

Дата створення: 19:21 01.02.2020

«Читання - це один з витоків мислення і розумового розвитку»                  (В.А.Сухомлинский) Вже протягом 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос. Учасники акцій, присвячених цьому дню,обирають книжку на свій смак,знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Цю ініціативу вже підходили мешканці 173 країн. Цьогоріч Всесвітній день читання припадає на 5 лютого. 

ЗНО-2020: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ

Дата створення: 19:13 01.02.2020

 Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 3 лютого і триватиме до 24 березня. Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).

Важливе оголошення!

Дата створення: 16:30 31.01.2020

  Завершився конкурс на зайняття посади практичного психолога в ІРЦ Відповідно до Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру Великоберезнянської районної ради Закарпатської області  31 січня 2020 року проведено конкурс на зайняття посади практичного психолога. За  результатами конкурсу визначено переможця.

Крути! Крути! Мужність і посвята, вірність, що міцніша понад смерть

Дата створення: 18:20 29.01.2020

Згадаймо юність, що горіла в Крутах!.. 29 січня 1918 року відбулася трагічна подія в історії українського державотворення – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

Підготовка заходів до 102 річниці пам'яті полеглих у бою під Крутами

Дата створення: 13:53 28.01.2020

Бій за майбутнє України: 29 січня - День пам'яті полеглих у бою під Крутами 29 січня 2020 року вшановуватимуть пам'ять українців, які  стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.

Долучіться до проєкту “Відкривай Україну: Ідентифікація”

Дата створення: 13:51 28.01.2020

 По всій Україні розпочалась четверта хвиля наймасштабнішого всеукраїнського проєкту неформальної освіти “Відкривай Україну: Ідентифікація” 2020, який навчає підлітків Фундація соціальних інновацій “З країни в Україну”  проводить гейміфіковану освітню пригоду, яка навчає школярів навичок ХХІ століття, таких як робота в команді, комунікації, робота з ідеями, лідерство, проєктний менеджмент тощо.

Методична підтримка членів команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами

Дата створення: 13:13 28.01.2020

Методична підтримка членів команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами Робота з дітьми з особливими освітніми потребами – це  непроста та відповідальна робота. Директор інклюзивно-ресурсного центру Великоберезнянської районної ради А.Мокрянин та методист методичного кабінету відділу освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації М.Плакош надали методичну допомогу закладам загальної середньої та дошкільної освіти з інклюзивним навчанням.

МОН представило буклети з професійної орієнтації учнів та молоді

Дата створення: 13:03 28.01.2020

Профорієнтація молоді! З метою запровадження ефективних механізмів співпраці у сфері профорієнтації молоді у червні 2019 року підписано Меморандум про співробітництво між Міністерством молоді та спорту, Міністерством освіти і науки, Міністерством соціальної політики та Державною службою зайнятості. На виконання вищезазначеного Меморандуму розроблено буклети, що включають ефективні інструменти для учнів закладів загальної середньої освіти та молоді, а також для тих фахівців, які хочуть допомогти їм:

Посібник “Ефективні комунікації для освітніх управлінців”

Дата створення: 12:57 28.01.2020

Посібник “Ефективні комунікації для освітніх управлінців” з’явився в продовження однойменного онлайн-курсу.  Мета посібника – полегшити освітнім управлінцям комунікацію реформи НУШ, навчити робити свої досягнення помітними, ефективно використовувати нагоди розповісти про свої здобутки, правильно комунікувати зміни в освітній галузі.

До уваги керівників закладів освіти

Дата створення: 12:53 28.01.2020

«Від керівника до лідера: практичні поради для директорів шкіл та керівників відділів освіти» – посібник-путівник В рамках пакету тематичної підтримки «Кроки для спеціалістів» Програма «U-LEAD з Європою» підтримала Центр інноваційної освіти «Про.Світ» у впровадженні проєкту «Школа 3.0: Об’єднані громади». Протягом 2019 року «Про.Світ» працював в 11 ОТГ, відібраних за конкурсом. Учасниками від кожної  ОТГ стали відділ управління освіти та дві школи.