Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Сучасний погляд на національно-патріотичне виховання: #Dzhura_2019

Дата створення: 11:58 24.04.2019

Підготовка дітей до участі в районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  "Сокіл" („Джура") Україно, ти моя молитва, ти моя розпука вікова…  

16-18 квітня 2019 року колектив екологічної просвіти "Вимітайлики" взяв участь у Всеукраїнському конкурсі "Земля - наш спільний дім"

Дата створення: 19:38 19.04.2019

Мала Батьківщина очима юних природоохоронців  Проблеми екології сьогодні хвилюють не тільки дорослих, а й молоде покоління. В дітей  теж щемить серце і болить душа за сьогодення, за майбутнє. Підтвердження цьому – Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти „Земля – наш спільний дім”.

ІІІ місце на П’ятому обласному фестивалі-конкурсі „Воскресни, писанко!”

Дата створення: 18:10 18.04.2019

17-18 квітня відбувся П’ятий  обласний  фестиваль-конкурс „Воскресни, писанко!” Найбільшим і найрадіснішим весняним святом в Україні з давніх-давен і для дітей, і для дорослих є Великдень – пора відродження в природі, оновлення та очищення людських душ.

Молодь Великоберезнянщини за здоровий спосіб життя!

Дата створення: 18:00 18.04.2019

 18 квітня  2019 року проведено районний етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я». До заходу долучилися 12 закладів освіти району. Нагадаємо, що Положенням фесту передбачені такі конкурси як: «Літературно-музичної-спортивної міні-композиції» на тему «Молодь України обирає здоров’я», «Фотографія, художня робота», «Плакатів», вікторина «Що я знаю про здоровий спосіб життя».

Всеукраїнський табір "ХОРУНЖИЙ"

Дата створення: 07:48 18.04.2019

До уваги виховаників "Джури" Міністерство молоді та спорту України спільно з Управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька та ГО ''ВМР''Національний Альянс''  з 03 червня по 07 липня 2019 року проводитимуть у Волинській області (м. Ковель) чотири всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України: «Хорунжий» імені полковника Армії УНР  П. Болбочана, «Хорунжий» імені засновника УПА «Поліська Січ» Т. Бульби-Боровця, «Хорунжий» імені командира першої сотні УПА (ОУН (б)) Г. Перегіняка («Коробки»), «Хорунжий» імені першого командира УПА на Волині В. Івахіва («Сонара»).

Новини в галузі законодавства

Дата створення: 07:39 18.04.2019

Про затвердження Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти В Україні набув чинності наказ МОН № 17 від 09 січня 2019 року, зареєстрований в Міністерстві юстиції України12 березня 2019 р. за №250/3322 «Про затвердження Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти», яким визначено роботу якісно нового механізму перевірки шкіл – інституційного аудиту.

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ ШКОЛЯРІВ, СТУДЕНТІВ ТА ВЧИТЕЛІВ

Дата створення: 20:26 16.04.2019

Учителям суспільних предметів! Історія Голокосту («Катастрофи», «Шоа»), який став однією з найбільших трагедій в історії людства, є складовою частиною історії Європи та України. «Катастрофа фундаментально переглянула основи цивілізації, її безпрецедентний характер завжди буде мати всезагальне значення» – сказано у Стокгольмській Декларації 2000р. Міжнародної конференції голів держав та урядів європейських держав– членів Ради Європи. Стокгольмський Форум прийняв рішення рекомендувати вивчення історії Голокосту в країнах Ради Європи, яке підтримала і Україна, яка першою на пострадянському просторі запровадила вивчення історії Голокосту в шкільному курсі історії. З 2011 р. Україна на державному рівні відзначає Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Розпочато зголошення на Всеукраїнський семінар-тренінг виховників "Джура-Прикордонник" на Рівненщині

Дата створення: 19:24 16.04.2019

До уваги виховників! Всеукраїнський семінар-тренінг, спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), "Джура - Прикордонник"

НОВИНИ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОГО ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

Дата створення: 19:12 15.04.2019

Пройшло заняття із серії «майстер-класів» для учнів ІРЦ Пасха — найсвітліше свято в житті християн. На столі з’являються фарбовані яйця, паска та інші символи, без яких ми вже не можемо уявити Світле Христове Воскресіння.

Як учні Нової української школи пізнають світ

Дата створення: 18:51 15.04.2019

Першокласники із захопленням  досліджували світ рослин і світ тварин. Весняна природа сприяла тому, щоб вийти за межі класу, прогулятися і помилуватися, як навколо все оновлюється. Школярі спостерігали  за появою нових паростків. Разом посадили квіти, кущі, деревцята.  Прислухалися до звуків природи та міркували над життям тварин. Запам’яталися хвилинки милування природою.