Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Джура-2020: Засідання творчої студії виховників

Дата створення: 15:30 21.01.2020

Відбувся методичний захід з питань організації та проведення гри «Сокіл» («Джура») Розвиток та впровадження у виховні системи закладів освіти Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), розширення її мережі, долучення до Гри дітей різного віку вимагає нових форм комунікації учасників, інформування про здобутки, досягнення, впровадження інноваційних методів виховання, особливо в умовах реформування сучасної української освіти.

Деякі питання щодо проведення Дня Соборності України у закладах освіти району: педагогічний аспект

Дата створення: 10:36 21.01.2020

 Практичні інструменти та корисні матеріали, які допоможуть успішно провести заходи до Дня Соборності України. День Соборності України - приурочений  до Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. 

«Цінуймо те, що маємо». 18 тиждень 2 класу НУШ: додаткові матеріали та рекомендації

Дата створення: 13:56 20.01.2020

За матеріалами освітнього проєкту На урок На 18 тижні навчання програма НУШ пропонує другокласникам цікаву тему про неохідність цінувати те, що ми маємо. Учні протягом цього періоду мають навчатися аналізувати рекламу, тексти та вірші, розбиратися у різновидах перетворення інформації та вдосконалювати навички обчислення. А щоб вам і учням було простіше, ми створили добірку вправ, що покращать аналітичні здібності та креативність дітей. 

«Я – мандрівник». 18 тиждень НУШ: додаткові матеріали та рекомендації для 1 класу

Дата створення: 13:42 20.01.2020

За матеріалами освітнього проєкту На урок Зібрати наплічник і вирушити у навколосвітню подорож – про це мріє багато дітей. А хто такий справжній мандрівник, і як ним стати? Що цікавого є у світі та чи обов'язково їхати у далекі країни, щоб побачити щось неймовірне? Саме цим питанням присвячений вісімнадцятий навчальний тиждень Модельної навчальної програми.

Засідання команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в Чорноголівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 12:55 20.01.2020

20 січня 2020 року  проведено засідання команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами Директор Великоберезнянського інклюзивно-ресурсного центру А.Мокрянин та методист районного методичного кабінету відділу освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації М. Плакош 20 січня 2020 року, за запитом директора Чорноголівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів О.Лешко, провели консультування педагогів закладу з питань інклюзивної освіти та прийняли участь у засіданні команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами.

Український парламент ухвалив новий Закон України «Про повну загальну середню освіту».

Дата створення: 15:50 16.01.2020

Новий закон «Про повну загальну освіту»: основні тези Верховна Рада України 16 січня ухвалила новий закон «Про повну загальну середню освіту». За відповідне рішення проголосували 327 народних депутатів. Документ передбачає низку новацій, що мають вплинути на розвиток шкільної освіти. Зокрема, в Україні буде започаткована педагогічна інтернатура, з директорами шкіл та вчителями-пенсіонерами укладатимуться строкові контракти, учні отримають можливість обирати свою освітню траєкторію. Також законом передбачені фінансова автономія шкіл, можливості для професійного зростання та збільшення зарплат вчителів тощо.

Команда EdPro оголошує навчання

Дата створення: 15:06 16.01.2020

 Розпочинається реєстрація на Вебінар з mozaBook та mozaWeb Нагадуємо, що  Вебінар з mozaBook та mozaWeb передбачає серію тренінгів, ціллю яких є надання загальних та розширених знань про програму mozaBook, систему mozaWeb, використання інструментів та контенту. Програмою навчання передбачено проведення щоденних вебінарів з додатковими практичними завданнями протягом 14 днів.

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ 2020

Дата створення: 21:58 15.01.2020

“Разом для найкращого Інтернету” 11 лютого 2020 року під гаслом „Разом для найкращого інтернету” буде проведено День безпечного інтернету.

Зміни до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників

Дата створення: 21:54 15.01.2020

З 2020 року кошти на підвищення кваліфікації ходитимуть за вчителем З 2020 року під час підвищення кваліфікації діятиме принцип «гроші ходять за вчителем», а самі педагоги братимуть безпосередню участь у плануванні свого професійного розвитку. Необхідні зміни до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників 27 грудня 2019 року затвердив Уряд.

Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 24 січня

Дата створення: 21:50 15.01.2020

До 24 січня кожен охочий може зареєструватися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання Участь у тестуванні – НЕ ОБОВ'ЯЗКОВА, але допомагає учасникам краще підготуватися до реального ЗНО. Так, воно дає можливість правильно розрахувати час на вирішення тестів, заповнення бланків відповідей, зрозуміти, як відбувається процедура на практиці, об'єктивно оцінити власний рівень знань, психологічно налаштуватися на проходження тестування тощо.