Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Всеукраїнська теренова гра «Звитяга-2019»

Дата створення: 18:22 15.04.2019

 9-12 травня на Волині відбудеться Всеукраїнська теренова гра «Звитяга-2019» Захід покликаний об’єднати молодь з усієї країни з метою поглиблення знань про боротьбу УПА та діяльність видатних українських державотворців. Окрім цього, гра сприяє поширенню національних ідей та цінностей,  популяризує здоровий спосіб життя. Коротко про суть теренової гри «Звитяга»: учасники об’єднуються у дві команди – сотні (від 100 до 200 осіб). На чолі кожної сотні стоїть сотенний. Основна цінність сотні – прапор, втрата якого означає поразку в грі. 

Ставненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гостинно приймала учасників районного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей „Олімпійське лелеченя”

Дата створення: 10:38 15.04.2019

Новини спорту 12 квітня 2019 року Ставненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гостинно приймала учасників районного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей „Олімпійське лелеченя”. 

Зміни в замовленні та назвах документів про освіту

Дата створення: 16:53 10.04.2019

Наказом Міністерства освіти і науки України внесено зміни до замовлення документів про базову та повну загальну середню освіту Наказом Міністерства освіти і науки України 07.02.2019 р. №152 внесено «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України» внесено зміни до замовлення документів про базову та повну загальну середню освіту, видачі та обліку їх карток, дублікатів, повторного виготовлення у зв’язку з виправленням та щодо наданні відповідних документів для внесення змін до реєстру закладів освіти.

Школа безпеки - школа життя!

Дата створення: 16:30 09.04.2019

На Великоберезнянщині проведено районний етап ХХV фестивалю Дружин юних пожежників під гаслом  «Школа безпеки – школа життя»! З метою популяризації серед дітей та молоді здорового і активного способу життя, підвищення рівня їх практичної підготовки до дій в екстремальних ситуаціях, навчання з реагування на надзвичайні ситуації, професійної орієнтації й популяризації професії рятувальника 09 квітня 2019 року на базі Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний етап ХХV фестивалю Дружин юних пожежників. Організацію та проведення заходу забезпечив методичний кабінет відділу освіти та  Великоберезнянський РС УДСНС України у Закарпатській області.

1 етап 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН

Дата створення: 17:09 08.04.2019

Запрошуємо до участі! 6 до 12 травня 2019 року Україна долучиться до проведення 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, цьогорічне гасло якого «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху».

Навчальний табір "Школа підстаршин"

Дата створення: 15:44 08.04.2019

17-20 квітня 2019 року у місті Луцьку відбуватиметься «Навчально-виховний табір «Школа підстаршин». «Навчально-виховний табір «Школа підстаршин» спрямований на підготовку представників громадських організацій, педагогів, які вирішили стати виховниками Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), які в подальшому будуть проводити активну роботу щодо організації роїв та формування куренів в закладах освіти.

Моя мала Батьківщина в об’єктиві юного натураліста

Дата створення: 15:31 08.04.2019

Еколого-просвітницька діяльність Із винайденням фотографії людство отримало універсальний засіб пізнання світу. Особливе значення має фотографія в біології і екології. Нові цифрові технології стрімко входять в повсякденне життя.

День зустрічі птахів – 2019

Дата створення: 14:57 08.04.2019

Заклади освіти району долучилися до Всеукраїнськогого фестивалю... День зустрічі птахів проходить щорічно в рамках програми ЮНЕСКО „Людина і біосфера” і ознаменовує час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, дуплянки та інші „пташині будиночки”.

Благоустрій і озеленення території закладів освіти

Дата створення: 20:10 06.04.2019

Проведення акції „Закарпаттю – чисте довкілля” у закладах освіти району Заклади освіти району долучилися до проведення акції „Закарпаттю – чисте довкілля”, яка пройшла 5 – 6 квітня 2019 року.  Педагогічні працівники, техперсонал та бажаючі учні доклали зусилля щодо прибирання території та її озеленення після зимового періоду. Були впорядковані, приведені до належного естетичного та санітарного стану подвір’я та спортивні майданчики. Усі подбали про те, щоб озеленити довкілля: було висаджено дерева, кущі, квіти.

Шануймо і відновлюймо звичаї та обряди наших предків!

Дата створення: 07:50 05.04.2019

 Духовне коріння, що об'єднує нас в єдиний народ Саме сьогодні для нас, сучасників, важливо «доторкнутися» до часів давно минулих, «прочитати» живі письмена автентичної історії Великоберезнянщини, «розповісти» через образно-прикладене мистецтво про традиційні надбання жителів краю.