Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Готуємось до нового навчального року

Дата створення: 13:36 20.08.2019

Національна академія педагогічних наук України проводитиме веб-конференції в онлайн-режимі для вчителів з усіх навчальних предметів Під час цих заходів на підставі методичних рекомендацій, підготовлених спільно НАПН з МОН України, буде:

Панельна дискусія «Національна ідентичність - пріоритет національної безпеки»!

Дата створення: 12:46 31.07.2019

 Міністерство молоді та спорту України запрошує запрошуємо 1 серпня о 19:00 взяти участь у панельній дискусії  Як показують події останніх років, забезпечення належним чином національного суверенітету і територіальної цілісності України потребує докорінного реформування національної системи виховання молоді та інших громадян. 

Актуальна інформація з національно-патріотичного виховання

Дата створення: 12:40 31.07.2019

Пропозиції до Проекту розпорядження Кабінету Міністрів України „Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії  національно-патріотичного виховання” Повідомляємо, що Міністерством молоді та спорту України як головним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері національно-патріотичного виховання, розроблено проект розпорядження Кабінету Міністрів України „Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки”.

Електронний прийом громадян

Дата створення: 16:10 19.07.2019

 Шановні відвідувачі сайту відділу освіти! Якщо у Вас є запитання, побажання або зауваження, Ви маєте змогу направити їх в електронну приймальну через форму зворотного зв`язку. Залишайте, будь ласка, свої текстові повідомлення та  електронну адресу для отримання відповіді. Перейти за посиланням тут!

Рій «Орли» Забрідської ЗОШ І-ІІ ступенів взяв участь у «Школі джур козацьких» в с.Орлівщина Дніпропетровської області

Дата створення: 16:44 16.07.2019

Патріоти з Великоберезнянщини  продемонстрували духовний та фізичний гарт, набули нових знань 6-14 липня 2019 року  на території дитячого центру соціальної реабілітації «Перлина Придніпров'я» с. Орлівщина Новомосковського району Дніпропетровської області Часи українського козацтва – це невичерпне джерело високої духовності наших предків, натхнення в боротьбі за свободу, державність і незалежність, це зразки неперевершеної  військової майстерності. Протягом століть на козацьких традиціях виховувались і виховуються нові покоління українців – які й сьогодні з честю та гідністю стали на захист України.

Навчання вчителів, які працюватимуть у перших класах у 2020/2021 та 2021/2022 навчальних роках

Дата створення: 10:21 03.07.2019

Підготовка вчителів початкових класів для роботи  в умовах Нової української школи Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації 19.06.2019 № 171 „Про організацію підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи”, з метою організації та забезпечення своєчасного підвищення кваліфікації педагогічних працівників  проведено І та ІІ сесії для двох груп учителів початкових класів району, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 та 2021/2022 навчальних роках.

ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ДЛЯ РОБОТИ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Дата створення: 19:33 02.07.2019

Навчання через гру: залучення LEGO у освітній процес Нової української школи Через гру діти досліджують і пізнають навколишній світ. Це природній і найбільш бажаний спосіб навчання.Через гру діти отримують навички спілкування, командної роботи, прояву ініціативи, генерації нових ідей, критичного мислення, оперування інформацією. Навчатися у процесі гри — це значно цікавіше, ніж вивчати теоретичні матеріали, що сприяє кращим та ефективнішим результатам.

Національно-патріотичне виховання в дії: Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник - 2019»

Дата створення: 07:12 01.07.2019

 Рій «Чорні запорожці» вперше представив Закарпаття на Всеукраїнському зборі активістів гри «Сокіл» («Джура») та «Джура-Прикордонник» Вже третій рік поспіль Державна прикордонна служба України разом із Міністерством молоді та спорту України проводять для старшокласників Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник», спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" („Джура”) та «Джура-Прикордонник».

Україна сьогодні святкує День Конституції

Дата створення: 09:53 28.06.2019

23-я річниця чинного Основного закону   В Україні сьогодні, 28 червня, відзначають 23-ю річницю з моменту набуття чинності Конституції країни. Зазначимо, що 28 червня – День Конституції – є єдиним державним святом, який закріплений у самій Конституції України.

22 червня, у день початку німецько-радянської війни, згадують всіх загиблих в боях, закатованих у фашистській неволі, померлих у тилу від голоду та поневірянь.

Дата створення: 09:32 22.06.2019

Щороку  український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Найжорстокіша та найкривавіша війна в історії людства, що забрала десятки мільйонів життів, тривала 1418 днів. Щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, згадують всіх загиблих в боях, закатованих у фашистській неволі, померлих у тилу від голоду та поневірянь.