Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата створення: 17:11 15.12.2017

Посвята Тим, хто рятував світ! Під такою символічною назвою у закладах освіти  району пройшли тематичні заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2017 року. Їх мета - дати учням уявлення про аварію на ЧАЕС, її наслідки, пояснити, хто такі ліквідатори та яка їх роль в історії нашої країни. Під час проведення заходів учні мали змогу не лише послухати розповідь про аварію на ЧАЕС, а й побачити фотографії міста Прип’ять до та після аварії і дії ліквідаторів після вибуху. Важливо, що виховники району долучилися до проведення єдиного уроку пам'яті "Людство, зупинися! Вола чорнобильська пересторога".

На Великоберезнянщині визначили кращих у волейболі серед юнаків

Дата створення: 08:17 15.12.2017

Ставненські волейболісти здобули перемогу 12 грудня 2017 року в спортивному залі Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний турнір із волейболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти. У змаганнях узяли участь 6 шкільних команд району: Великоберезнянської гімназії, Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ст., Костринської ЗОСШ-інтернату ІІ-ІІІ ст., Лютянської ЗОШ І-ІІІ ст., Ставненської ЗОШ І-ІІІ ст. 

Протидіємо булінгу разом!

Дата створення: 16:31 13.12.2017

З досвіду подолання проявів булінгу в шкільному середовищі! Дитина в ситуації шкільного насилля. Запобігання булінгу в шкільному середовищі. Кібербулінг. Протидія булінгу. Усі ці твердження стали реальністю сучасного шкільного соціуму. Досвід показує, що у напрямку подолання агресивних проявів у міжособистісних стосунках між учнями потрібно інтенсивно працювати педагогам, і в першу чергу класним керівникам. Більше того, для здійснення превентивної діяльності, протидії та вирішення ситуації насильства найбільш доцільним є застосовування командного підходу (класний керівник, практичний психолог, соціальний педагог, інші спеціалісти за потребою), де робота здійснюється з усім класом.

У навчальних закладах району відбувся Всеукраїнський тиждень права

Дата створення: 13:39 13.12.2017

Виховуємо правову культуру - формуємо правосвідомість Для розбудови правової держави та громадянського суспільства в Україні важливим є формування нового, вищого рівня правосвідомості та правової культури учнівської молоді. Актуальність проблеми правової освіти та виховання на сучасному етапі зумовлена тим, що однією із сторін всебічного розвитку особистості є наявність у неї високої культури поведінки, адже не можна вважати людину культурною, коли вона, маючи ґрунтовні знання, добре працюючи або навчаючись, порушує норми моралі чи законів.

Ініціативність та громадянська компетентність в дії!

Дата створення: 08:13 13.12.2017

12 грудня 2017 року з нагоди Всеукраїнського тижня права лідери учнівського самоврядування Великоберезнянського району зініціювали проведення інтерактивного заняття. Основна мета заходу – формування позитивної мотивації в учнів старшої школи до здобуття освіти та розкриття змісту дотримання права на освіту в Україні. Зазначимо, що в контексті реалізації Нової української школи, організація умов для наскрізного процесу виховання є одним із провідних завдань кожної школи задля формування випускника-патріота, громадянина з активною позицією. Районна школа лідерів учнівського самоврядування має на меті посприяти формуванню  молодіжної громадянської активності як чинника формування компетентностей для демократичного громадянства.

Підведено підсумки першого (районного) туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2018” в номінації „Фізична культура”

Дата створення: 17:00 12.12.2017

12   грудня 2017 року відбувся перший (районний) тур очного фінального етапу Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2018” в номінації „Фізична культура” На базі Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  пройшов перший (районний) тур очного фінального етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» в номінації «Фізична культура».

Для керівників освітніх закладів!

Дата створення: 08:31 11.12.2017

З 1 грудня почав працювати веб-сервіс “Кабінет керівника закладу освіти”, в якому зібрана інформація про навчальні заклади, чиї випускники складають ЗНО. Про це повідомив Центр оцінювання якості освіти.

Конкурс „Учитель року – 2018” у Великоберезнянському районі

Дата створення: 15:55 08.12.2017

Визначено переможців першого (районного) етапу очного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018" у номінаціях „Українська мова та література”, „Німецька мова”  Сучасний учитель –  творча особистість. Він повинен бути активним, комунікабельним, динамічним, працездатним, вольовим, впевненим у собі, толерантним, компетентним. Це довели 10 учасників першого (районного) очного туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2018”, які протягом 7-8 грудня 2017 року демонстрували педагогічну майстерність у трьох номінаціях „Українська мова та література”, „Німецька мова” та „Фізична культура”.

На Великобрезнянщині стартував Всеукраїнський Тиждень права!

Дата створення: 17:54 04.12.2017

Сьогодні, 4 грудня, у рамках Всеукраїнського тижня права у закладах освіти району розпочався масштабний цикл заходів з формування правової культури учнів Нагадуємо, що Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з проведення 8-13 грудня 2017 року Всеукраїнського тижня права. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р.

Підбито підсумки обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”

Дата створення: 16:57 04.12.2017

Тебе чекають, наш солдате, Сестра, кохана, рідна мати, Блакитне небо, ліси й долини, Тебе чекає Батьківщина! Іванна Гакава, учениця Верховинобистрянської