Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Міжнародний день захисту дітей

Дата створення: 14:09 31.05.2019

Щороку в Україні 1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей або Міжнародний день дітей (International children’s Day). День дітей вважається одним із найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення ухвалили в далекому 1925 році на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей, яка проходила в Женеві. Чому саме 1 червня, достеменно невідомо.

Створення лепбуку „Весна” у середній групі дошкільного навчального закладу №1 смт Великий Березний

Дата створення: 13:59 31.05.2019

Як зробити так, щоб зацікавити дитину?.. Існує багато прийомів та новітніх освітніх методів, які дозволяють вирішувати це завдання. Одним із таких методів є  створення лепбуку.

Практичний тренінг за інноваційною освітньою програмою «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»

Дата створення: 15:37 30.05.2019

19 червня 2019 року Освітня платформа «Критичне мислення»проводиться практичний тренінг Освітня платформа «Критичне мислення» 19 червня  2019 року проводить практичний тренінг за програмою  «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку» для спеціалістів дошкільної освіти, вихователів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти (лист Освітньої платформи «Критичне мислення» від 21.05.2019 р. № 32).

Національно-патріотичне виховання

Дата створення: 09:04 30.05.2019

До уваги керівників ЗО та виховників!  З метою дальшого розвитку в суспільстві національної свідомості, формування почуття патріотизму на засадах духовності та моральності, популяризації духовно-культурної спадщини Українського народу, а також активізації взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадських об'єднань у питаннях національно-патріотичного виховання" набрав чинності Указ Президента України 18.05.2019 №286/2019 „Про Стратегію національно-патріотичного виховання”.

Організовуємо літній відпочинок

Дата створення: 08:54 30.05.2019

Закарпатський ІППО створив  онлайн "Школу педагога закладу оздоровлення та відпочинку дітей" Організація літнього відпочинку дітей є складовою частиною безперервного та послідовного процесу виховання. Дитячі заклади оздоровлення і відпочинку створюють умови для педагогічно обґрунтованого, змістовного та цікавого дозвілля дітей, дають можливість їм творчо розвиватися, духовно та інтелектуально збагачуватися, розширювати світогляд.

Освітні сесії з лідерами учнівського самоврядування

Дата створення: 15:16 25.05.2019

Моє майбутнє!.. 23 травня 2019 року на базі Великоберезнянського центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відбулося підсумкове заняття в рамках освітньої сесії з лідерами учнівського самоврядування „Моє майбутнє”. Метою тренінгу є сформувати у підлітків відповідальне ставлення та мотивацію до збереження сімейних цінностей, сприяти зміцненню взаєморозуміння між підлітками і батьками та сприяти усвідомленню учнями того, що їхнє життя у майбутньому залежить від власної поведінки.

Інформація про переможця конкурсу на заняття посади практичного психолога

Дата створення: 17:21 24.05.2019

24 травня 2019 року проведено конкурс на зайняття посади практичного психолога в ІРЦ Відповідно  до Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру Великоберезнянської районної ради Закарпатської області  24 травня 2019 року проведено конкурс на зайняття посади практичного психолога. За  результатами конкурсу визначено переможця.

Як створити новий освітній простір?

Дата створення: 15:58 24.05.2019

Оформлення коридорів початкової школи у Великоберезнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів Новий освітній простір – це значуща складова сучасного освітнього середовища.  Сьогодні інтер’єр та облаштування класів мають формуватися насамперед заради розвитку учнів. Загальношкільний дизайн також має значення, але якщо немає змоги переоблаштувати одразу всю школу, оновлення простору класу або ж прилеглої рекреації – рішення, що матиме значний ефект. Такі новації шкільного сьогодення кожен раз у фокусі уваги на нарадах керівників закладів освіти району.

Воркшоп „Нова українська школа: перші кроки, перші підсумки”

Дата створення: 23:06 23.05.2019

 На одному освітньому майданчику вчителі 1 класів та директори шкіл Місія сучасного вчителя і школи - навчити дітей бути гнучкими у змінах, що відбуваються дуже швидко. Також - легко адаптуватися і вміти навчатися впродовж усього життя. Завдання вчителя - не просто передавати знання, а  через діяльнісний підхід, зв’язок із повсякденним життям викликати інтерес до знань. Адже абстрактну інформацію сьогодні  може загуглити  навіть молодший школяр. Тому це спонукає педагога до постійного професійного навчання.

День пам'яті жертв політичних репресій в Україні — 19 травня 2019 року

Дата створення: 23:55 17.05.2019

Шановні колеги! Нагадуємо, що 19 травня 2019 року - День пам'яті жертв політичних репресій!