Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Новини ЗНО з іноземної мови 2018 року

Дата створення: 11:18 23.11.2017

Демонстраційні варіанти тестів аналогічні тим, які будуть запропоновані на зовнішньому оцінюванні Український центр оцінювання якості освіти опублікував демонстраційні варіанти тестів зовнішнього оцінювання з іноземних мов, що аналогічні тим, які будуть запропоновані учасникам тестування у 2018 році.

Україна: країна гідності та свободи

Дата створення: 16:59 22.11.2017

Революція Гідності - революція державотворчого поступу українського народу! З метою  вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України у  закладах освіти Великоберезнянського району пройшли заходи, які висвітлюють доленосні сторінки в історії України початку XXI століття. 

Підсумки ХVIII дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»

Дата створення: 20:40 21.11.2017

З 14 жовтня по 05 листопада 2017 р. за участю дітей, учнівської та студентської молоді у Львові проходив Всеукраїнський відбірковий тур ХVIII дитячо - юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги». Серед учасників заключного етапу фестивалю — вихованка гуртка «Батик» (керівник Панько Вікторія) Тимочко Марина, робота якої в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» на підставі протоколів журі отримала III місце.

Методичні рекомендації щодо відзначення Дня Гідності та Свободи в закладах освіти Великоберезнянщини

Дата створення: 08:14 20.11.2017

21 листопада Україна святкує День Гідності та Свободи, затверджений указом Президента України Петра Порошенка «Про День Гідності та Свободи» від 13.11.2014 № 872/2014. Свято було запроваджено задля донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття (Помаранчеву революцію та Революцію Гідності), а також віддання шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Здоров’я дитини – багатство родини! Здоров’я народу – багатство країни!

Дата створення: 09:00 17.11.2017

Робота шкільної бібліотеки щодо формування в учнів засад здорового способу життя На базі Великоберезнянської гімназії відбулося засідання творчої лабораторії шкільних бібліотекарів „Робота шкільної бібліотеки щодо формування в учнів засад здорового способу життя”. Методичний супровід здійснювали методист МК відділу освіти Великоберезнянської райдержадміністрації Шкурда М.І. та методист кабінету координаційно-методичної діяльності ЗІ ППО Турок К.Ю. У роботі творчої лабораторії взяли участь 16 шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти району.

VIII Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді

Дата створення: 18:03 16.11.2017

17-19 листопада 2017 року у м. Миколаєві проходить ІІ етап VIII Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді „Мій рідний край, моя земля очима сучасників”.  

На Великоберезнянщині визначено переможців районного турніру з футболу „Шкіряний м’яч”

Дата створення: 15:43 14.11.2017

Районні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»! Відповідно до Положення про проведення обласних змагань із футболу на призи клубу „Шкіряний м’яч” сезону 2017/2018 рр., з метою підвищення рівня масовості дитячо-юнацького футболу, організації фізкультурно-оздоровчої й виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах, зміцнення здоров’я дітей, залучення їх до популярних занять футболом,  виявлення здібних футболістів, популяризації та подальшого розвитку шкільного футболу 07 листопада 2017 року на Великоберезнянському футбольному полі відбулися районні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч».

Новини ЗНО-2018

Дата створення: 16:25 13.11.2017

Завдання зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови у 2018 році міститимуть аудіювання. “Найсуттєвіші зміни внесено до сертифікаційних робіт з англійської, іспанської, німецької та французької мов: додано нову частину “Розуміння мови на слух (аудіювання)”, збільшено кількість завдань і час, відведений на виконання сертифікаційної роботи, обумовлено порядок зарахування результатів для визначення оцінки державної підсумкової атестації випускників 2018 року, які вивчали мову на рівні стандарту або академічному та профільному рівні“. – зазначено у повідомленні Центру зовнішнього незалежного оцінювання.

Підведено підсумки І-ІІ етапів обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”

Дата створення: 16:34 11.11.2017

Протягом жовтня 2017 року проведено І та ІІ етапи Конкурсу. На виконання постанови Верховної Ради України від 19 жовтня 1993 року № 3528-ХІІ „Про День Збройних Сил України”, Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року №806/2014 „Про День захисника України”,  плану роботи департаменту освіти і науки облдержадміністрації на 2017 рік, наказу департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації 22.09.2017 №255, відповідно до Положення про обласний конкурс літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення” у районі проведено І та ІІ етапи конкурсу.

Учнівське самоврядування в дії!

Дата створення: 09:18 11.11.2017

Засідання районного учнівсьского парламенту! На сьогоднішній день одним із актуальних питань освіти є створення умов для самореалізації учнівської молоді, залучення її до участі в прийнятті можливих рішень. Виховати особистість, яка зможе активно діяти у всіх сферах життя своєї держави, свого колективу, сформувати у неї навички самоврядування, виробити соціальну активність, відповідальність у процесі практичної громадської діяльності – завдання сучасної школи. І саме школа покликана сприяти розвиткові демократичної культури особистості, формуванню необхідних компетентностей, правових і соціально - економічних знань. І в цьому, звичайно, допомагає функціювання шкільного учнівського врядування - нелегка і водночас цікава справа, яка дає змогу юним громадянам України відчути себе справжніми господарями і, разом з тим, зрозуміти, наскільки це важливо вміти організовувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення.