Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Від сьогодні Стужицька ЗОШ І-ІІ ступенів має власний шкільний автобус

Дата створення: 10:45 08.11.2017

 Урочисте вручення відбулося на площі Народній в м.Ужгород. Ключ від транспортного засобу керівнику школи урочисто вручили Геннадій Москаль та Михайло Рівіс. Загалом 13 навчальних закладів області отримали нові автобуси. Це є свідченням того, що позитивні зміни в освітній галузі відбуваються, а створення умов для навчання та виховання учнів є державним пріоритетом.

Засідання предметних методичних формувань: траєкторія професійного зростання

Дата створення: 15:45 05.11.2017

В об’єктиві професійної уваги - новації Нової української школи! Для підвищення ефективності навчання необхідне освоєння сучасних форм організації навчального процесу. Впровадження інноваційних технологій продиктовано реаліями життя, особливостями зростання і розвитку  сучасної дитини. Новітні педагогічні методики дозволяють підвищити в учнів мотивацію до навчання, зробити урок яскравим, цікавим і результативним.

Незабутня зустріч двох навчальних закладів Півдня і Заходу

Дата створення: 19:44 03.11.2017

26-30 жовтня на Великоберезнянщині гостювали учні та педагоги з Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Херсонської області Національно-патріотичне виховання дітей і молоді – один із пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства щодо розвитку громадянина як високоморальної особистості, що плекає українські традиції, духовні цінності, володіє відповідними знаннями й навичками, здатна реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства. Не осторонь цих завдань і колектив Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який узяв за основу виховання учнів ідею зміцнення української державності, формування патріотизму в дітей та молоді через проведення різноманітних розважально-пізнавальних заходів, квестів, колективних зустрічей із небайдужими до долі Батьківщини.

9 листопада – День української писемності та мови

Дата створення: 16:47 03.11.2017

До уваги шанувальників української мови! Повідомляємо, що з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури 9 листопада 2017 року в День української писемності та мови проводиться ХVІІ Всеукраїнський радіодиктант  національної єдності.

Нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти району

Дата створення: 16:43 03.11.2017

2 листопада 2017 року у відділі освіти райдержадміністрації відбулася нарада-семінар керівників закладів загальної середньої та позшкільної освіти Начальник відділу освіти Ладані В.О. наголосив на важливих аспектах Закону України „Про освіту”, неухильного дотримання чинного законодавства в галузі освіти.

Готуємося до проведення у 2017/2018 навчальному році гри «Сокіл» («Джура»)

Дата створення: 16:27 03.11.2017

31 жовтня 2017 року при Великоберезнянському центрі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом проведено семінар-практикум  з організації  та проведення шкільного і районного етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У семінарі взяли участь заступники директорів закладів освіти району, педагоги-організатори та учителі-предметники, відповідальні за проведення шкільних етапів гри. Захід  спрямований на підготовку відповідальних осіб, які залучаються до організації і проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

На Великоберезнянщині пройшов перший тур чемпіонату Закарпатської області з волейболу «Дитяча ліга»

Дата створення: 18:36 31.10.2017

28 жовтня 2017 року на базі Лютянської загальноосвітньої школи I-III ступенів проведено перший тур чемпіонату Закарпатської області з волейболу «Дитяча ліга» серед юнаків 2003-2004 рр.н. та відкритий турнір Великоберезнянської дитячо-юнацької спортивної школи серед дівчат 2003 рр.н. і молодших. Вже другий рік проведенням змагань в с. Люта тренери з волейболу Закарпатської та Великоберезнянської дитячо-юнацьких спортивних шкіл, друзі, колеги по роботі віддають шану колишньому вчителю фізичної культури місцевої школи Бадиді Юрію Петровичу.

Увага! Актуальна інформація!

Дата створення: 18:21 24.10.2017

До уваги педагогів! Щороку, 28 жовтня, в Україні на державному рівні відзначається День визволення України від нацистських загарбників. Для організації та проведення заходів із вшанування пам’яті визволителів пропонуємо інформаційно-методичні матеріали Українського інституту національної пам’яті.

Керівникам закладів загальної середньої освіти, педагогам, учням випускних класів, батькам

Дата створення: 11:52 22.10.2017

Український центр оцінювання якості освіти затвердив наказ від 13.10.2017 №150 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році». Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 9 до 31 січня 2018 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Актуально!

Дата створення: 11:48 22.10.2017

Громадське обговорення змін до Положення про Всеукраїнський конкурс "Учитель року" Відповідно до рішення центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» (протокол № 01 від 14.09.2017) Інститут модернізації змісту освіти підготував проект змін до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638.