Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Національно-патріотичне виховання

Дата створення: 11:20 22.10.2017

Відповідно до Указу Президента України «Про День захисника України» від 14 жовтня 2014 року №86, Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2017 році», листа МОН України від 19.09.2017 № 1/9-505 «Про відзначення Дня захисника України» та методичних рекомендацій у школах проведено тематичні виховні заходи.  

Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого закону "Про освіту"

Дата створення: 11:11 22.10.2017

Міністерство освіти і науки надало інформацію щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого закону – зокрема, про атестації шкіл, конкурс директорів, фінансові звіти та багато іншого. Про це йдеться у листі-роз’ясненні "Щодо нагальних питань впровадження Закону України “Про освіту”, з яким можнаознайомитися тут.  

Новини спорту

Дата створення: 16:58 03.10.2017

Традиційно у вересні в загальноосвітніх навчальних закладах Великоберезнянського району з нагоди Дня фізичної культури та спорту, з метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя  було проведено Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень. Організаційно-методичні аспекти організації спортивно-виховних заходів, Положення та методичні рекомендації Національного олімпійського комітету України було обговорено на засіданні районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури.

Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»

Дата створення: 20:51 02.10.2017

1 жовтня розпочалась реєстрація учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки. Цього року конкурс проводиться у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура».

Свято любові до своєї професії, віри у її велич

Дата створення: 17:52 29.09.2017

28 вересня 2017 року в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.  Представників навчальних закладів з усієї області з професійним святом привітали Сопкова Г.І., начальник департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Москаль Г.Г., голова обласної державної адміністрації. За значний особистий внесок у розвиток освіти краю працівникам освітньої галузі вручили нагороди – обласну премію імені Августина Волошина. Серед кращих педагогів Закарпатської області, за яких проголосували на педагогічних серпневих конференціях у кожному районі та місті, Парасич Мар’яна Василівна – учитель хореографії Великоберезнянської гімназії.

Вітаємо педагогів з професійним святом!

Дата створення: 14:17 29.09.2017

Шановні освітяни! Колеги! Вітаю вас із професійним святом – Днем працівника освіти!

Учителям української мови та літератури

Дата створення: 20:27 25.09.2017

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у 2017/2018 навчальному році відбудеться VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс проводиться для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, у тому числі ліцеїстів військових ліцеїв, в чотири етапи (з жовтня по березень), для учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів і курсантів вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації усіх форм власності – у три етапи (з листопада по березень). Урочистості з нагоди початку VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбудуться 10 жовтня 2017 року у м. Кропивницькому. Радимо в цей день провести відкриття конкурсу в усіх навчальних закладах району.

Долучайтесь до участі в конкурсі - підтримайте українське!

Дата створення: 20:19 25.09.2017

З 29 по 31 березня 2018 року в м. Києві на базі Науково-дослідного інституту українознавства відбудеться  ХІ Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Мета цього заходу – залучення учнівської молоді до наукових досліджень феноменів України та українства в сучасних націотворчих, соціально-економічних та етнокультурних процесах через індивідуально-пошукову діяльність. До участі у конкурсі запрошуються учні 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів шкіл та форм власності України, учнівська молодь інших держав.

День захисника України

Дата створення: 20:15 25.09.2017

День захисника України - день шани Героїв! На виконання Указу Президента України “Про День захисника України” від 14 жовтня 2014 року №86, Постанови Верховної Ради України “Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2017 році” МОН України пропонує в загальноосвітніх навчальних закладах провести День захисника України під гаслом “Відповідь нескореного народу” та активно вислівлювати його на веб-сторінках навчальних закладів.

Національно-патріотичне виховання

Дата створення: 20:04 25.09.2017

Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адмінстрації рекомендує долучитися до проведення шкільного та І (районного) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") Шановні колеги!