Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Публічне обговорення!

Дата створення: 07:24 28.08.2017

На онлайн платформі EdEra завершилося публічне обговорення проектів програм інтегрованого курсу “Природничі науки” для 10-11 класів – лише за 10 днів отримано 503 пропозиції для удосконалення програм.Оновлені проекти вже розміщено на онлайн-платформі EdEra. Усі коментарі, отримані під час публічного обговорення, враховані авторськими колективами, що займалися розробкою проектів. На онлайн-платформі також розміщено таблицю, в якій автори програм дають зворотній зв’язок та власний коментар щодо кожної отриманої пропозиції.

Приєднуйтесь до акції «Благодійність замість квітів», метою якої є зібрання коштів для онкохворих дітей!

Дата створення: 07:21 28.08.2017

Благодійність замість квітів! Благодійний фонд Таблеточки, Освіта.ua та сайт Розвиток дитини запрошують освітян і батьків приєднатись до Другої щорічної благодійної акції «Благодійність замість квітів», метою якої є зібрання коштів для онкохворих українських дітей, які потребують нашої допомоги.

Серпневі наради педагогів району

Дата створення: 07:10 28.08.2017

21 -23 серпня 2017 року відбулися предметні секційні засідання педагогічних працівників району. Головні тези – як професійно реалізовувати завдання Нової Української школи, зміст оновлених навчальних програм, формувати в учнів компетентності, цінності і ставлення. Педагоги розглянули пакет інструктивно-методичних документів, зробили порівняльний аналіз змін у навчальних програмах, опрацьовували найновіші методичні коментарі науковців та провідних педагогів  щодо  застосування діяльнісного, практико орієнтованого підходу у формуванні ключових та предметних компетентностей учнів. Особлива увага була приділена питанню пошуку сучасної фахової інформації, роботи на освітніх платформах, участі у вебінарах, використанню можливостей дистанційної освіти. Відбувся активний обмін досвідом з організації ефективної співпраці з батьками.

Електронні версії підручників для 9 класу

Дата створення: 15:21 17.08.2017

Видавництва, що цього року друкують шкільні підручники для учнів 9-х класів почали надавати Міністерству освіти і науки електронні версії підручників для розміщення у вільному доступі. Більшість електронних версій шкільних підручників для цьогорічних дев'ятикласників вже оприлюднена Інститутом модернізації змісту освіти.

МОН роз'яснило, як викладати предмети у новому навчальному році

Дата створення: 14:40 16.08.2017

Міністерство освіти і науки розробило та надіслало для практичного використання методичні рекомендації викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році. Рекомендації містять особливості навчання дітей у початковій школі та особливості викладання шкільних предметів учням 5-9-х і 10-11-х класів.

Всеукраїнська серпнева педагогічна конференція

Дата створення: 15:16 14.08.2017

18 серпня 2017 року о 10:30 Освітній портал “Педагогічна преса” у режимі онлайн транслюватиме Всеукраїнську серпневу конференцію педагогічних працівників, що відбуватиметься за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич. Говоритимуть про реформу загальної середньої освіти – Нова Українська Школа та Державний стандарт початкової загальної освіти.

Актуальна інформація

Дата створення: 14:29 06.07.2017

29 червня 2017 року відбулося засідання колегії відділу освіти районної державної адміністрації. До порядку денного було внесено питання про реалізацію завдань освітньої галузі „Здоров’я і фізична культура” відповідно до вимог Державного стандарту базової загальної середньої освіти та забезпечення освітньої, виховної, оздоровчої, розвивальної спрямованості навчального процесу з предмета в навчальних закладах району”, про роботу керівників навчальних закладів з  дотримання Типового положення про атестацію педагогічних працівників, про підсумки моніторингу рівня навчальних досягнень учнів 9,11, класів загальноосвітніх шкіл району та про виконання рішень колегії відділу освіти 27.12.2016 року.

На часі!

Дата створення: 11:52 26.06.2017

Щодо участі у громадському обговоренню Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» запрошує до відкритого громадського обговорення проект навчально-методичного посібника «Критерії  оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів з порушеннями розумового розвитку».

Громадське обговорення

Дата створення: 08:53 20.06.2017

МОН оприлюднено розвантажені програми для 10-11 класів Міністерство освіти і науки оприлюднило для громадського обговорення проекти розвантажених навчальних програм для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Доопрацювання навчальних програм здійснювали спеціально створені робочі групи, роботу яких координували департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН та Інститут модернізації змісту освіти. Загалом, робочими групами представлено майже 40 навчальних програм з предметів для учнів 10-11 класів загальноосвітніх закладів. Громадське обговорення проектів програм триватиме до 15 травня 2016 року, після чого вони мають бути доопрацьовані з урахуванням зауважень громадськості. Зацікавлені особи можуть надсилати зауваження та пропозиції на електронні адреси, вказані у файлах до кожної програми.

Літній мовний табір - 2017

Дата створення: 18:17 19.06.2017

З метою популяризації вивчення іноземних мов та удосконалення мовленнєвої компетенції учнів у навчальних закладах Великоберезнянського району було організовано літні мовні табори. Школярі Великоберезнянської гімназії, Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Костринської ЗСОШ-інтернату ІІ-ІІІ ступенів, Мирчанської ЗОШ І-ІІ ступенів, Солянської ЗОШ І-ІІ ступенів, Забрідської ЗОШ І-ІІ ступенів покращували знання і вміння з іноземної мови у різних формах діяльності: ігрових, концертних, пошукових, змагальних, екскурсійних. Учні мали змогу проявити свої творчі здібності, поєднували навчання із захоплюючим відпочинком, отримуючи мотивацію для подальшого удосконалення володіння іноземною мовою.