Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Всеукраїнський табір "ХОРУНЖИЙ"

Дата створення: 07:48 18.04.2019

До уваги виховаників "Джури" Міністерство молоді та спорту України спільно з Управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька та ГО ''ВМР''Національний Альянс''  з 03 червня по 07 липня 2019 року проводитимуть у Волинській області (м. Ковель) чотири всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України: «Хорунжий» імені полковника Армії УНР  П. Болбочана, «Хорунжий» імені засновника УПА «Поліська Січ» Т. Бульби-Боровця, «Хорунжий» імені командира першої сотні УПА (ОУН (б)) Г. Перегіняка («Коробки»), «Хорунжий» імені першого командира УПА на Волині В. Івахіва («Сонара»).

Новини в галузі законодавства

Дата створення: 07:39 18.04.2019

Про затвердження Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти В Україні набув чинності наказ МОН № 17 від 09 січня 2019 року, зареєстрований в Міністерстві юстиції України12 березня 2019 р. за №250/3322 «Про затвердження Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти», яким визначено роботу якісно нового механізму перевірки шкіл – інституційного аудиту.

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ ШКОЛЯРІВ, СТУДЕНТІВ ТА ВЧИТЕЛІВ

Дата створення: 20:26 16.04.2019

Учителям суспільних предметів! Історія Голокосту («Катастрофи», «Шоа»), який став однією з найбільших трагедій в історії людства, є складовою частиною історії Європи та України. «Катастрофа фундаментально переглянула основи цивілізації, її безпрецедентний характер завжди буде мати всезагальне значення» – сказано у Стокгольмській Декларації 2000р. Міжнародної конференції голів держав та урядів європейських держав– членів Ради Європи. Стокгольмський Форум прийняв рішення рекомендувати вивчення історії Голокосту в країнах Ради Європи, яке підтримала і Україна, яка першою на пострадянському просторі запровадила вивчення історії Голокосту в шкільному курсі історії. З 2011 р. Україна на державному рівні відзначає Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Розпочато зголошення на Всеукраїнський семінар-тренінг виховників "Джура-Прикордонник" на Рівненщині

Дата створення: 19:24 16.04.2019

До уваги виховників! Всеукраїнський семінар-тренінг, спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), "Джура - Прикордонник"

НОВИНИ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОГО ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

Дата створення: 19:12 15.04.2019

Пройшло заняття із серії «майстер-класів» для учнів ІРЦ Пасха — найсвітліше свято в житті християн. На столі з’являються фарбовані яйця, паска та інші символи, без яких ми вже не можемо уявити Світле Христове Воскресіння.

Як учні Нової української школи пізнають світ

Дата створення: 18:51 15.04.2019

Першокласники із захопленням  досліджували світ рослин і світ тварин. Весняна природа сприяла тому, щоб вийти за межі класу, прогулятися і помилуватися, як навколо все оновлюється. Школярі спостерігали  за появою нових паростків. Разом посадили квіти, кущі, деревцята.  Прислухалися до звуків природи та міркували над життям тварин. Запам’яталися хвилинки милування природою.

Всеукраїнська теренова гра «Звитяга-2019»

Дата створення: 18:22 15.04.2019

 9-12 травня на Волині відбудеться Всеукраїнська теренова гра «Звитяга-2019» Захід покликаний об’єднати молодь з усієї країни з метою поглиблення знань про боротьбу УПА та діяльність видатних українських державотворців. Окрім цього, гра сприяє поширенню національних ідей та цінностей,  популяризує здоровий спосіб життя. Коротко про суть теренової гри «Звитяга»: учасники об’єднуються у дві команди – сотні (від 100 до 200 осіб). На чолі кожної сотні стоїть сотенний. Основна цінність сотні – прапор, втрата якого означає поразку в грі. 

Ставненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гостинно приймала учасників районного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей „Олімпійське лелеченя”

Дата створення: 10:38 15.04.2019

Новини спорту 12 квітня 2019 року Ставненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гостинно приймала учасників районного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей „Олімпійське лелеченя”. 

Зміни в замовленні та назвах документів про освіту

Дата створення: 16:53 10.04.2019

Наказом Міністерства освіти і науки України внесено зміни до замовлення документів про базову та повну загальну середню освіту Наказом Міністерства освіти і науки України 07.02.2019 р. №152 внесено «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України» внесено зміни до замовлення документів про базову та повну загальну середню освіту, видачі та обліку їх карток, дублікатів, повторного виготовлення у зв’язку з виправленням та щодо наданні відповідних документів для внесення змін до реєстру закладів освіти.

Школа безпеки - школа життя!

Дата створення: 16:30 09.04.2019

На Великоберезнянщині проведено районний етап ХХV фестивалю Дружин юних пожежників під гаслом  «Школа безпеки – школа життя»! З метою популяризації серед дітей та молоді здорового і активного способу життя, підвищення рівня їх практичної підготовки до дій в екстремальних ситуаціях, навчання з реагування на надзвичайні ситуації, професійної орієнтації й популяризації професії рятувальника 09 квітня 2019 року на базі Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний етап ХХV фестивалю Дружин юних пожежників. Організацію та проведення заходу забезпечив методичний кабінет відділу освіти та  Великоберезнянський РС УДСНС України у Закарпатській області.