Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Семінар відповідальних за організацію та проведення І (районного) етапу гри «Сокіл» («Джура»)

Дата створення: 11:52 02.04.2019

 2 квітня 2019 року пройшов інструктивно-методичний семінар для організаторів І (районного) етапу гри , Сокіл ” („Джура”) Участь у роботі семінару взяли представники 20 закладів загальної середньої освіти та позашкілля  району. Основні питання на порядку денному – умови проведення І (районного) етапу гри, організація інтерактивних заходів, волонтерських акцій під час таборування тренерами національно-патріотичного виховання та підготовка необхідної документації для роїв.

НОВИНИ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОГО ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

Дата створення: 10:49 02.04.2019

World Autism Awareness Day відзначається щорічно 2 квітня Починаючи з 2008 року, встановлений резолюцією Генеральної асамблеї ООН № A/RES/62/139 від 18 грудня 2007 року.

Актуально для асистентів учителя

Дата створення: 17:19 01.04.2019

 Яку документацію варто вести асистенту вчителя в інклюзивному класі Запитання щодо документації асистента вчителя в інклюзивному класі одне з найпоширеніших та мало унормоване в українському законодавстві. На сьогодні немає чітко затвердженого переліку обов’язкових документів для асистента вчителя. Чому так? Відповіді можна знайти в наказі МОН від 25 червня 2018 №676 року “Про затвердження інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти”.

Навчитися нового: чотири освітні можливості від ЄС

Дата створення: 17:13 01.04.2019

 Європейський Союз пропонує чимало міжнародних можливостей для молоді –тих, кому менше 35-ти років. “Нова українська школа” починає публікувати можливості закордонних навчань. Це – перша добірка. Четвертий молодіжний форум Східного партнерства (17-20 червня)

НОВИНИ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОГО ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

Дата створення: 17:06 01.04.2019

 Пам’ятка для батьків про інклюзію: на що мають право та як подати документи на навчання (ІНФОГРАФІКА) Запитання про це постійно отримує редакція “Нової української школи”. Тож вони вирішили створити інфографіку із відповідями. Зберігайте і використовуйте. 

Колегія відділу освіти

Дата створення: 17:26 29.03.2019

Відбулося виїзне засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації на базі Вишківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Про стан ведення діловодства у закладах загальної середньої освіти району доповідала Тетяна Савчук, головний спеціаліст відділу.

Методичний дайджест: березневі засідання РМО учителів української мови та літератури

Дата створення: 08:59 29.03.2019

Семінар-практикум учителів-філологів «Розвиток критичного мислення на уроках української мови і літератури» Розвиток критичного мислення найбільш актуальний в часи інтенсивних соціальних змін, коли неможливо діяти без постійного пристосування до нових політичних, економічних та інших обставин, без ефективного вирішення проблем, значна частина яких не передбачувана.

Методичний дайджест: березневі засідання РМО учителів 2 класу

Дата створення: 18:01 28.03.2019

 Story-telling# Roll-a-story#Щоденні 5... Як навчити вдумливому читанню? Зробити так, щоб письмо стало задоволенням, а висловлювання своїх думок – звичкою? Сучасна методика пропонує вчителеві початкової школи різноманітні прийоми. Головне, щоб учитель мав бажання започаткувати нові види діяльності.

НОВИНИ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОГО ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

Дата створення: 12:05 28.03.2019

26 березня 2019 року на базі Великоберезнянського ІРЦ проходив семінар-тренінг для батьків Серед різних соціальних факторів, що впливають на становлення особистості, одним з найважливіших є сім'я. Традиційно, родина - головний інститут виховання та соціальної поведінки дитини. Те, що людина набуває в сім'ї, вона зберігає протягом усього подальшого життя. У сім'ї закладаються основи особистості.

Методичний дайджест: березневі засідання РМО учителів математики

Дата створення: 08:10 28.03.2019

Знання, але не просто інформація,  а швидко змінювана, динамічна, різноманітна, яку треба вміти знайти, відсіяти від непотрібної, перевести у досвід власної діяльності... Саме такий постулат було використано під час проведення засідання районного методичного об'єднання учителів математики 27 березня 2019 року, адже завдання педагогів полягає в тому, щоб трансформуватися до новітніх викликів в освіті. У фокусі уваги - питання та проблеми забезпечення ефективного викладання математики.