Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Вітаємо зі світлим святом Великодня!

Дата створення: 17:19 26.04.2019

Шановні освітяни! Вітаю  зі світлим Воскресінням Господнім! Хай Великоднє свято стане для кожного з вас початком нового етапу в житті, принесе ще більше щастя, радості та гармонії, а Божа милість та благословення оросять ваше життя.

Виставка композицій "Свято Пасхи недалечко..."

Дата створення: 14:23 26.04.2019

У дошкільному навчальному закладі №1 смт Великий Березний „Веснянка” проведено виставку пасхальних композицій У світ маленької дитини дуже рано починають входити звичаї, свята нашого народу, які вона бачить у своїй сім"ї, про які їй розповідають мама, тато, бабуся, дідусь, чи в дитячому садочку.

Зголошення на Всеукраїнський тренінг "Школа національно-патріотичного виховання ім. Олени Степанів"

Дата створення: 09:14 26.04.2019

Громадська організація "Юнацький корпус" за фінасової підтримки Мінмолодьспорту організовує перший Всеукраїнський тренінг "Школа національно-патріотичного виховання ім. Олени Степанів" Захід буде проходити з 1 по 3 травня 2019 року в м. Києві на території табору "Азовець" для осіб віком від 18 до 35 років, які бажають дізнатись про форми і методи роботи з молоддю для формування у молоді національно-патріотичних цінностей та утвердження національно-патріотичної свідомості. 

Збірна закладів освіти району взяла участь у другому (обласному) етапі Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді у 2019 році

Дата створення: 17:00 25.04.2019

24 квітня в м. Ужгород на стадіоні «Авангард» пройшов другий (обласний) етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді у 2019 році Метою спортивного заходу є удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби в Збройних Силах України, у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ практичного психолога в ІРЦ

Дата створення: 09:05 25.04.2019

Відділ освіти райдержадміністрації оголошує конкурс на посаду практичного психолога ІРЦ Інклюзивно-ресурсний центр Великоберезнянської районної ради Закарпатської області (вул. Загородня, 70) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Навчаємося в НУШ

Дата створення: 16:34 24.04.2019

Створюємо веселку разом Школярі Нової української школи продовжили спостерігати за явищами природи. Вони поглиблювали свої знання про навколишнє середовище. Діти змогли дізнатися, чому та як виникає веселка, з яких кольорів вона складається, спробували створити власну райдугу різноманітними способами у класному приміщенні та на подвір’ї. Також удосконалювали навички усної лічби, складали речення-розсипанки, вдумливо читали і міркували,

МИНАЄ 33 РОКИ ВІД ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Дата створення: 13:56 24.04.2019

Чорнобильська катастрофа через призму фактів Дивно, що питання, які виникли ще в часи Чорнобильської катастрофи, і досі залишаються без відповіді. Пропонуємо вам кілька цікавих фактів про Чорнобильську катастрофу та про ядерну енергетику у світі. 

Сучасний погляд на національно-патріотичне виховання: #Dzhura_2019

Дата створення: 11:58 24.04.2019

Підготовка дітей до участі в районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  "Сокіл" („Джура") Україно, ти моя молитва, ти моя розпука вікова…  

16-18 квітня 2019 року колектив екологічної просвіти "Вимітайлики" взяв участь у Всеукраїнському конкурсі "Земля - наш спільний дім"

Дата створення: 19:38 19.04.2019

Мала Батьківщина очима юних природоохоронців  Проблеми екології сьогодні хвилюють не тільки дорослих, а й молоде покоління. В дітей  теж щемить серце і болить душа за сьогодення, за майбутнє. Підтвердження цьому – Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти „Земля – наш спільний дім”.

ІІІ місце на П’ятому обласному фестивалі-конкурсі „Воскресни, писанко!”

Дата створення: 18:10 18.04.2019

17-18 квітня відбувся П’ятий  обласний  фестиваль-конкурс „Воскресни, писанко!” Найбільшим і найрадіснішим весняним святом в Україні з давніх-давен і для дітей, і для дорослих є Великдень – пора відродження в природі, оновлення та очищення людських душ.