Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Сертифікація-2020: що нового?

Дата створення: 11:44 15.01.2020

Цьогоріч сертифікацію зможуть пройти удвічі більше вчителів, ніж минулого року – до 2000 педагогів. Щоб охопити всі регіони України, МОН визначило максимальний обсяг заяв, які можуть подати вчителі від кожної з областей. Обсяг визначено на пропорційних засадах – залежно від кількості початкових класів у області. З відповідним наказом можна ознайомитись за посиланням.

Робота Великоберезнянської філії Закарпатського територіального відділення МАН України

Дата створення: 11:41 15.01.2020

 На Великоберезнянщині  відбувся захист  науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 15 січня в рамках проведення I (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Великоберезнянської філії Закарпатського територіального відділення Малої академії наук України на базі Великоберезнянської гімназії, відбувся захист та презентація дослідницьких робіт  учнів 10 класів у  наукових відділеннях хімії та біології, екології та аграрних наук, у двох секціях: зоологія,ботаніка, лісознавство.

16 січня – День пам’яті захисників Донецького аеропорту

Дата створення: 09:35 15.01.2020

 Всеукраїнський день пам’яті “кіборгів”. Україна вшановує захисників Донецького аеропорту. Героїчна оборона Донецького аеропорту, яка стала символом незламності та мужності українських військових, тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року. 

«Світ захоплень». 17 тиждень НУШ: додаткові матеріали та рекомендації. 1 клас

Дата створення: 15:36 13.01.2020

За матеріалами освітнього проєкту На урок Якщо у тебе є захоплення, то ти - цікава та непересічна особистість, яка ніколи не нудьгує у вільний час. Тому мати хобі – чудово. Це знають навіть першачки. Саме тому, відповідно до Модельної навчальної програми, темою сімнадцятого тижня НУШ є «Світ захоплень». Протягом цього тижня учні дізнаються багато цікавих фактів про те, якими бувають захоплення, чому вони корисні, як, маючи захоплення, досягти успіху, та, можливо, знайдуть для себе чудове хобі.

«Вартість і цінність». 5 місяць 2 класу НУШ: додаткові матеріали та рекомендації

Дата створення: 15:33 13.01.2020

За матеріалами освітнього проєкту На урок П’ятий місяць у 2-му класі НУШ присвячено вивченню теми «Вартість і цінність». І перед дітьми постане чимало важливих питань! Якими бувають цінності (сімейні, матеріальні та нематеріальні), чи є цінностями безпека, дружба, компетентність, родинні зв’язки та багато чого іншого.

«Що насправді цінне?». 17 тиждень 2 класу НУШ: додаткові матеріали та рекомендації

Дата створення: 15:28 13.01.2020

За матеріалами освітнього проєкту На урок У другому півріччі на школярів чекає багато цікавого! Вони навчатимуться вести бесіду та слухати співрозмовника. Вони переглядатимуть мультфільми та аналізуватимуть поведінку улюблених героїв. А також намагатимуться відслідковувати шляхи поширення медіапродукції та її значення для суспільстві.

Грамотність – одна зі складових загальної культури людини

Дата створення: 11:16 13.01.2020

„Круглий стіл” на тему „Підвищення орфографічної грамотності учнів” Одна зі складових загальної культури людини є її орфографічна та пунктуаційна грамотність. Грамотність – слово  багатозначне. Говорячи про грамотну  людину, ми  маємо  на  увазі  не  тільки  її  вміння  читати  й  писати, обізнаність у  певній  галузі  або  справі, а й  ступінь  знання  законів  і  правил  рідної  мови  та вміння користуватися ними для висловлювання своїх думок усно  й  на  письмі. 

Районний семінар-практикум для вчителів фізичної культури

Дата створення: 11:09 13.01.2020

Баскетбол – це особливий спорт, у якому поєднуються атлетизм, швидкість та вибухова потужність Сучасний баскетбол – це атлетична гра, що характеризується високою руховою активністю, великою напруженістю ігрових дій, що вимагає від гравця граничної мобілізації функціональних можливостей і швидкісно-силових якостей. Грати в баскетбол – це означає бути розвиненим фізично, уміти обмірковувати ігрову ситуацію й приймати рішення, бути психологічно стійкою й сильною людиною. Під час заняття баскетболом розвиваються різні фізичні якості: спритність, швидкість, витривалість та інші. Про їх ефективний розвиток та значення для успішної гри в баскетбол і йшлося під час семінару-практикуму для вчителів фізичної культури „Розвиток фізичних якостей на уроках із баскетболу”, який відбувся 9 січня 2020 року на базі Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Формувальне оцінювання навчальних досягнень молодших школярів на уроках іноземної мови

Дата створення: 16:02 10.01.2020

 Засідання методичного об’єднання вчителів іноземних мов ЗЗСО району Сучасне рефор­мування освіти покликане змінити підходи до оці­нювання учнів у школі, забезпечити навчання дітей самооцінюванню, самоаналізу, що пов’язано з умін­ням педагогів відстежувати розвиток кожного учня, порівнюючи успіхи з його власними попередніми досягненнями. Нові підходи до оцінювання мають бути спрямо­вані не на визначення того, чого діти НЕ знають чи НЕ вміють, а на виявлення того, ЩО знають і ЩО вмі­ють робити учні.

У полі зору вчителів хімії та біології питання ефективності використання обладнання і засобів навчання для викладання предметів природничого циклу

Дата створення: 15:48 10.01.2020

 Відбулися методичні заходи для учителів  біології та хімії 10 січня 2020 року відбулося засідання методоб'єднання вчителів хімії та біології  Великоберезнянського району на тему „Використання обладнання і засобів навчання для реалізації практичної складової навчальної програми з хімії та біології”.