Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Увага! Літнє оздоровлення!

Дата створення: 14:38 16.06.2017

Організація відпочинку дітей на базі Воловецької філії ЗОЕНЦу "Арніка" Шановні батьки! 

Всеукраїнський інтернет-марафон

Дата створення: 11:43 09.06.2017

Всеукраїнський інтернет-марафон для вчителів 20-21 червня 2017 року відбудеться Всеукраїнський інтернет-марафон «Досвід успішних реформ естонської й фінської освіти для України. Європейський контекст» за участю міжнародних спікерів.

Визначено час на обробку тестових робіт

Дата створення: 13:25 07.06.2017

Обробка сертифікаційних робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти та повинна бути завершена: Сертифікаційні роботи учасників ЗНО з української мови і літератури не пізніше ніж через 21 календарний день після проведення тестування; Сертифікаційні роботи ЗНО з математики, історії України, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов - 14 календарних днів; Сертифікаційні роботи ЗНО з інших предметів - 7 календарних днів. Обробка сертифікаційних робіт учасників додаткової сесії ЗНО має бути завершена не пізніше ніж за 12 календарних днів після проведення останнього зовнішнього оцінювання. Сертифікаційні роботи та документи пунктів зовнішнього оцінювання зберігатимуться протягом одного року. Складено на підставі Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого наказом МОН № 300 від 16.03.15 року.

До уваги керівників!

Дата створення: 13:16 07.06.2017

Пропонуємо директорам та заступникам директорів загальноосвітніх навчальних закладів переглянути вебінар «Формуємо робочий навчальний план: методичні рекомендації"  

Графік проведення звітів директорів шкіл перед громадськістю

Дата створення: 15:36 02.06.2017

Звітування керівників здійснюється з метою утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, використання бюджетних коштів, благодійних внесків, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах.

Привітання зі святом Останнього дзвоника!

Дата створення: 20:26 01.06.2017

Шановні друзі! Ось і закінчився навчальний рік. Для вас пролунав  останній дзвоник. Малечі він сповістив про те, що настала чудова пора - літні канікули. Хочу побажати, щоб вони були незабутні, веселі та цікаві, щоб восени, коли ви повернетесь за шкільні парти, було про що розповісти друзям.  Для випускників цей останній дзвоник - трішки сумним, тому що він нагадування про розставання з дитинством. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину і щоб усі ви вступили до тих навчальних закладів, які для себе обрали, отримали гарну сучасну освіту і улюблену професію, щоб ви стали гідними громадянами нашої держави. А ми педагоги пишатимемося вашими досягненнями. 

Напередодні проведення ЗНО з математики

Дата створення: 19:26 30.05.2017

У середу, 31 травня основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання продовжиться проведенням тестування з математики. Для участі у тестуванні зареєстровано 113 тисяч учасників.

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Дата створення: 16:49 29.05.2017

 Міжнародний день захисту дітей! 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children». Це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками й гідними громадянами своєї держави. Кожна дитина має право бути щасливою, захищеною, право на освіту та дозвілля, право на родину, творчість, чисте довкілля. Свято має офіційний символ – прапор. На зеленому тлі, яке символізує зростання та гармонію, навколо знаку Землі розміщені фігурки ? червона, жовта, синя, біла і чорна. Вони символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений у центрі, ? символ нашого спільного дому. Традиційно свято відзначають веселими іграми, концертами, конкурсами. І неважливо, якою із запропонованих тут ідей ви скористаєтеся, адже головне, що обравши будь-яку з них, ви подаруєте дитині свято! Ігри й конкурси для дітей 8-13 років

ЗНО з української мови: післямова!

Дата створення: 19:42 24.05.2017

Результати ЗНО з української мови оголосять до 15 червня У зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури цьогоріч зареєструвалися 154 випускники загальноосвітніх навчальних закладів району. Приступили до виконання ЗНО - 153.