Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

НОВИНИ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОГО ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

Дата створення: 17:06 01.04.2019

 Пам’ятка для батьків про інклюзію: на що мають право та як подати документи на навчання (ІНФОГРАФІКА) Запитання про це постійно отримує редакція “Нової української школи”. Тож вони вирішили створити інфографіку із відповідями. Зберігайте і використовуйте. 

Колегія відділу освіти

Дата створення: 17:26 29.03.2019

Відбулося виїзне засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації на базі Вишківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Про стан ведення діловодства у закладах загальної середньої освіти району доповідала Тетяна Савчук, головний спеціаліст відділу.

Методичний дайджест: березневі засідання РМО учителів української мови та літератури

Дата створення: 08:59 29.03.2019

Семінар-практикум учителів-філологів «Розвиток критичного мислення на уроках української мови і літератури» Розвиток критичного мислення найбільш актуальний в часи інтенсивних соціальних змін, коли неможливо діяти без постійного пристосування до нових політичних, економічних та інших обставин, без ефективного вирішення проблем, значна частина яких не передбачувана.

Методичний дайджест: березневі засідання РМО учителів 2 класу

Дата створення: 18:01 28.03.2019

 Story-telling# Roll-a-story#Щоденні 5... Як навчити вдумливому читанню? Зробити так, щоб письмо стало задоволенням, а висловлювання своїх думок – звичкою? Сучасна методика пропонує вчителеві початкової школи різноманітні прийоми. Головне, щоб учитель мав бажання започаткувати нові види діяльності.

НОВИНИ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОГО ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

Дата створення: 12:05 28.03.2019

26 березня 2019 року на базі Великоберезнянського ІРЦ проходив семінар-тренінг для батьків Серед різних соціальних факторів, що впливають на становлення особистості, одним з найважливіших є сім'я. Традиційно, родина - головний інститут виховання та соціальної поведінки дитини. Те, що людина набуває в сім'ї, вона зберігає протягом усього подальшого життя. У сім'ї закладаються основи особистості.

Методичний дайджест: березневі засідання РМО учителів математики

Дата створення: 08:10 28.03.2019

Знання, але не просто інформація,  а швидко змінювана, динамічна, різноманітна, яку треба вміти знайти, відсіяти від непотрібної, перевести у досвід власної діяльності... Саме такий постулат було використано під час проведення засідання районного методичного об'єднання учителів математики 27 березня 2019 року, адже завдання педагогів полягає в тому, щоб трансформуватися до новітніх викликів в освіті. У фокусі уваги - питання та проблеми забезпечення ефективного викладання математики.

Методичний дайджест: березневі засідання РМО учителів хімії та біології

Дата створення: 07:15 28.03.2019

 Методична лабораторія критичного мислення в дії! 27 березня 2019 відбувся семінар-практикум для вчителів хімії та біології району. Мета семінару – вдосконалення  практичних навичок використання технології розвитку критичного мислення.

Вітаємо призерів та учасників районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Зоологічна галерея - 2019"

Дата створення: 19:13 27.03.2019

 Еколого-натуралістична робота закладів загальної середньої освіти засобами мистецтва Ставлення дітей та молоді до природи розглядається педагогічними колективами закладів освіти району як важлива громадянська риса особистості, яка формується в процесі широкої еколого-просвітницької роботи. Набуває все більшої популярності серед школярів Великоберезнянщини Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея».

Перемога юних екологів на обласному конкурсі „Земля – наш спільний дім”

Дата створення: 16:59 26.03.2019

На обласному конкурсі-огляді  екологічної просвіти „Земля – наш спільний дім” юні екологи Великоберезнянщини продемонстрували відповідальне ставлення молоді до проблем довкілля. Природоохоронна та екологічна просвіта – це завжди актуально. Адже мова йде про відповідальне ставлення до природи, потребу жити гармонійно з людьми і довкіллям.

Фінальні змагання з волейболу серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти „Шкільна волейбольна ліга України-2019 рік”

Дата створення: 11:47 26.03.2019

24 березня 2019 року на базі спорткомплексу „Юність” відбулися фінальні змагання з волейболу серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти „Шкільна волейбольна ліга України-2019 рік” У змаганнях узяли участь 156 учасників у двох вікових групах 2002 р.н. і молодші та 2005 р.н. і молодші.