Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Новини в освіті

Дата створення: 15:33 18.03.2018

Уряд затвердив положення з повноваженнями Державної служби якості освіти. Відповідну постанову ухвалили на засіданні Кабміну 14 березня, передає прес-служба МОН.

Актуальна інформація

Дата створення: 15:16 18.03.2018

Про реєстрацію експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 19.02.2018 № 1/9-104 повідомляємо про реєстрацію експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для 1 класів закладів загальної середньої освіти.

Протидія торгівлі людьми

Дата створення: 14:59 18.03.2018

Мінсоцполітики створило соціальний відеоролик з проблематики торгівлі людьми У зв’язку зі збільшенням випадків втягнення громадян України у злочинну діяльність на території іноземних країн, Мінсоцполітики продовжує докладати зусиль щодо інформування громадян України про проблему торгівлі людьми та убезпечення їх від потрапляння у таку ситуацію.

Український П’ємонт у Карпатах

Дата створення: 12:40 15.03.2018

Карпатська Україна: 79 років пам’яті, 79 кроків історії українців Важливим чинником формування національної самосвідомості учнів є вивчення історії рідного краю, яка найтісніше пов’язана з історією всієї країни, є її найважливішою складовою. Саме із вивчення історії рідного краю починається усвідомлення високих понять «Батьківщина», «патріотизм» тощо.

Увага! Опитування!!!

Дата створення: 20:34 12.03.2018

Міністерство освіти і науки України оголосило опитування стосовно порядку створення у школах груп подовженого дня. Наразі Міністерство вважає це одним з пріоритетних напрямків діяльності: «Оскільки це дуже важливе соціальне питання, МОН прагне залучити до роботи над документом усіх зацікавлених осіб. Тому ми розробили анкету та пропонуємо надати відповіді на запитання про те, як зараз працюють групи подовженого дня».

Карпатська Україна: посріблена кров'ю державність!

Дата створення: 19:59 12.03.2018

...Наша Земля стає вільною, незалежною та проголошує перед цілим світом, що вона була, є й хоче бути УКРАЇНСЬКА... Чимало сторінок із книги пам’яті українського державотворення перечитано поколіннями прийдешніми, і поколіннями, які майже загубили власну ідентичність у  жорнах радянського тоталітарного режиму.  Наразі важливість висвітлення подій, які увійшли в історію нашої держави як доленосні беззаперечна, і чи не парадоксально, але Закарпатському краю судилося відіграти у цьому процесі неостанню роль.

До 204 річниці від дня народження Великого Кобзаря!

Дата створення: 19:51 09.03.2018

Поет усього людства!.. Тарас Шевченко виходить за межі однієї країни. Він поет всього людства. Його заклик до братерства й любові, до правди й справедливості, а над усе – до волі, має всесвітнє значення [...] Інші поети, можливо, краще відомі, але жоден з них не заслуговує більшої пошани і визнання».

Вітаємо зі святом!

Дата створення: 14:48 07.03.2018

ВІТАЄМО! Жінка - джерело ніжності й любові, надії та милосердя, наснаги й оптимізму,  берегиня родинного вогнища, гордість сьогодення та яскравий взірець для наслідування прийдешнім поколінням.

2018 - Рік реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!"

Дата створення: 13:42 07.03.2018

Формуємо правову культуру! З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті 07 червня 2017 року в Україні стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я маю право!», який наразі підтримано Указом Президента України від 14 листопада 2017 року №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Зміни своє життя і зміниться твоя країна!

Дата створення: 11:41 07.03.2018

Інформація на замітку! За ініціативи Великоберезнянського центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в учнівському середовищі.