Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

З Україною в серці!

Дата створення: 21:38 12.05.2017

Представник лідерів учнівського врядування від Великоберезнянщини увійшла у склад делегації від Закарпаття! 3-5 травня представники Закарпатського обласного учнівського парламенту «Нове покоління» – президент Владислав Батьо (Іршавський район), Колька Роман (Виноградівський район), Гефнер Каріна (Великоберезнянський район) та координатор Світлана Лукач взяли участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів.

Всеукраїнський фінал «Шкільної футзальної ліги України» сезону 2016-2017 рр.

Дата створення: 17:24 12.05.2017

Футбольна команда Великоберезнянщини "Гімназія" представляє Закарпаття!  13 та 14 травня в Києві, у двох залах спорткомплексу ЦСК ЗСУ (пр.Повітрофлотський, 6), відбудуться матчі Всеукраїнського фіналу "Шкільної футзальної ліги України". Проект "Шкільна футзальна ліга України" проводять Федерація футболу України, Асоціація футзалу України, Міністерство освіти і науки, Міністерство молоді та спорту. Цього року у Всеукраїнському фіналі візьмуть участь шістнадцять команд, які подолали попередні етапи змагань. Закарпатську область представляє футбольна команда Великоберезнянщини "Гімназія", яка здобула перемогу в другому етапі "Шкільної футзальної ліги Закарпаття".

Вітаємо переможців та призерів екологічних конкурсів!

Дата створення: 17:46 11.05.2017

Наші переможці - наша гордість! Екологічна освіта і виховання є основою для формування людини з високим почуттям обов’язку перед суспільством, людини, здатної відстояти свою соціальну позицію в умовах, коли стан довкілля катастрофічно погіршується і гостро відчувається дефіцит культури населення.

Останні новини!

Дата створення: 17:57 10.05.2017

У Міносвіти створено комісію з аналізу роботи Репозитарію з відбору підручників для 9 класу У Міністерстві освіти і науки створено комісію з аналізу роботи Репозитарію з відбору підручників для 9 класу. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

День пам'яті та примирення

Дата створення: 11:54 08.05.2017

8  травня - День пам'яті та примирення! Пам'ятний день в Україні, що відзначається з 2015 року 8 травня, в річницю перемоги над нацизмом у Європі. Відповідно до указу Президента України, метою відзначення є гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму.

Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата створення: 08:09 07.05.2017

Мудрість, шляхетність, відвага!  6 травня 2017 року пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Наш край в роки Другої світової війни

Дата створення: 07:01 05.05.2017

Закарпаття у роки Другої світової війни Гортистська Угорщина до середини березня 1939 р. встановила свою владу на всій території Карпатської України, запровадивши угорський окупаційний режим з усіма його проявами. Гортіївці приступили до чистки території від „небажаних” елементів, масових арештів і розстрілів, які проходили паралельно з діями армії. У березні 1939 р. Німеччина, порушивши Мюнхенський договір 1938 р., окупувала всю територію Чехословаччини. Одночасно 14 березня Угорщина почала окупацію Закарпаття. Таким чином, долю Закарпаття 1938-1939 рр. вирішили країни, які підписали Мюнхенський договір: Німеччина, Італія – з одного боку, Велика Британія, Франція – з іншого.

Вітаємо!!!

Дата створення: 20:52 04.05.2017

ІІІ місце в обласному конкурсі! Щиро вітаємо Шоляк Олександру Василівну, ученицю 9 класу Стужицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, яка стала призером у номінації "Лист мамі" ІІ (обласного) етапу конкурсу "Малюнок, вірш, лист до мами". Керівник - учитель української мови і літератури Когут Сергій Петрович. 

Підручники для 9-го класу будуть доступні онлайн

Дата створення: 21:29 03.05.2017

Актуально! Вперше міністерство, укладаючи угоди з видавцями, зобов’язало їх, крім паперової версії, надавати ще й електронну. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявила міністр освіти Лілія Гриневич.

Пам'ятаємо! Перемагаємо!

Дата створення: 21:21 03.05.2017

Лілія Гриневич: розуміння зв’язку між подвигом українців у Другій світовій і героїчним захистом України сьогодні – одне із важливих завдань школи У роботі МОН з підготовки до Дня пам’яті та примирення є два ключових пріоритети: формування у дітей розуміння важливої ролі українців у перемозі над нацизмом, а також усвідомлення ними зв’язку поколінь – подвигу українців у Другій світовій і героїчним захистом України сьогодні. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, звітуючи на засіданні Оргкомітету з підготовки та відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.