Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Триває обговорення програм 5-9 класів

Дата створення: 19:11 01.04.2017

 

Назустріч природі

Дата створення: 19:06 01.04.2017

Підсумки проведення екологічних конкурсів Однією з найактуальніших проблем сучасності є взаємодія людини і природи. Важливим аспектом у вирішенні питання збереження природних ресурсів є освіта людей у сфері навколишнього середовища, екологічне виховання населення, особливо підростаючого покоління.

Розширене засідання колегії відділу освіти

Дата створення: 20:39 31.03.2017

30 березня 2017 року відбулося розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації, участь у якому взяв  Мицьо І.І., заступник голови Великоберезнянської райдержадміністрації. Відповідно до порядку денного учасники колегії заслухали питання про результати участі учнів загальноосвітніх шкіл району у І-ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, у І-ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Формування основ громадянських почуттів засобами народознавства

Дата створення: 19:22 31.03.2017

Музична розвага "Великодня казка" Кожне нове покоління людей живе і розвивається у певному національному середовищі, життя якого залежить від особливостей державного устрою країни. Дитина від народження перебуває під впливом як соціально-економічних умов, так і національної специфіки: побутового життя, культури, народних звичаїв, традицій. Вона переймає від дорослих багатство рідної мови, відчуття прихильності та симпатії до духовності свого народу, поступово призвичаюється до усталених морально-правових норм. Усе це веде до появи у неї особливих рис національної психології – ментальності, які стають підґрунтям для виховання громадянина-патріота.

Іспит на лідерство

Дата створення: 18:35 31.03.2017

Команда учнівського самоврядування «Пульс» Великоберезнянського району стала призером! 30 березня 2017 року у м. Ужгород Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” зібрав кращі команди лідерів учнівського самоврядування на обласний конкурс. Наш район представляли учні Великоберезнянської гімназії - команда учнівського самоврядування «Пульс».

«Олімпійське лелеченя» на Великоберезнянщині

Дата створення: 21:37 30.03.2017

Команда Лютянської ЗОШ І-ІІІ ступенів представлятиме район в обласному етапі "Олімпійського лелеченяти"! 28 березня 2017 року Великоберезнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гостинно приймала учасників районного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». 

Третій фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!»

Дата створення: 17:15 29.03.2017

Писанковий дивокрай! Кожен народ увійшов до світової цивілізації своїми  неповторними мистецькими витворами. Українська писанка – це чарівний дивосвіт, що символізує радість і віру у Воскресіння Ісуса Христа, це етнічний знак утвердження Світла, Любові, Життя, Добра, Щастя, Надії, весняного відродження і гармонійної єдності людини та природи. Знати споконвічні народні закони створення краси і гармонії, духовні змісти  візерунків  означає переймати духовно-естетичні ідеали нації, зберігати і примножувати надбання рідного народу. Тому, з метою виховання національно-патріотичних почуттів, гордості за свою країну, рідний край, департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації втретє проводить конкурс-фестиваль «Воскресни, писанко!». 29 березня учні шкіл району взяли участь у районному етапі фестивалю-конкурсу, що відбувся у Великоберезнянському  Центрі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом. Учасники свята обмінялися знаннями щодо традицій  українського писанкарства, а також продемонстрували новації в оформленні писанок. Презентуючи свої творчі наробки, учні пояснювали смисл візерунків, що зображені на писанках, різноманіття кольорів. Журі оцінювало обов’язкову наявність писанок, виготовлених в різних техніках виконання,  відповідність регіональним традиціям у розписі, орнаменті, колористиці, естетичне враження та художній рівень робіт. Найкращими в номінації «Писанка» визнано роботи учнів Чорноголівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Друге місце посіли учні Костринської спеціалізованої загальноосвітньої ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів, третє – Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учнів Розтоцько-Пастільської ЗОШ І-ІІ ступенів відзначено як найкращих у представленні доробків декоративно-ужиткового мистецтва. Друге місце зайняли школярі Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, третє –Вишківської ЗОШ І-ІІ ступенів. Найкращими у оформленні композиції на пасхальну тематику визнано юних умільців Великоберезнянської гімназії. Друге місце посіли учні Ужоцької ЗОШ І-ІІ ступенів, третє – Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Чим зайняти дитину під час весняних канікул?

Дата створення: 18:03 28.03.2017

  Творчі завдання під час канікул! Запропонуйте дитині декілька яскравих і креативних ідей, які допоможуть не лише з користю для загального розвитку провести дозвілля під час канікул, а й створити прикраси, доповнити інтер’єр власними поробками та весело провести час у родинному колі.

МОН планує подолати нав'язане репетиторство

Дата створення: 17:58 28.03.2017

За словами міністра освіти, потрібно подолати таке явище у школі, як репетиторство. З метою запобігання неналежному використанню коштів, які виділяються навчальним закладам, а також зловживанню батьківськими внесками у законі про освіту закладено норму, згідно з якою школи мусять оприлюднювати інформацію про свої видатки. Про це на прес-конференції сказала міністр освіти та науки Лілія Гриневич, повідомляє Укрінформ.

Районний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

Дата створення: 14:05 28.03.2017

Національна стратегія розвитку освіти в Україні на 2012 – 2021 роки передбачає «виховання молодого покоління, здатного гармонійно співіснувати з природою, раціонально використовувати і відтворювати її багатства, психологічно готовою оберігати природу …. Отже, суспільство висуває потребу у компетентній особистості, яка на основі самостійного критичного мислення і відповідальності буде готовою і здатною не лише визначати екологічні проблеми, знаходити раціональні шляхи їх вирішення, а й попереджати виникнення останніх».