Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Пробне ЗНО - 2017

Дата створення: 16:32 11.04.2017

 Участь у пробному ЗНО -  важлива складова підготовки до тестування 1 квітня відбувся перший етап пробного ЗНО з української мови та літератури, у якому взяли участь 52 учні загальноосвітніх шкіл району.

Атестації педагогічних працівників - 2017

Дата створення: 16:26 11.04.2017

Атестація - 2017 5 квітня 2017 р. атестаційною комісією ІІ рівня, створеною при відділі освіти Великоберезнянської райдержадміністрації, проведено атестацію 23 педагогічних працівників навчальних закладів, з яких  18 підтверджено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», 12 педагогам підтверджено відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель», 1 педагогу - «учитель-методист», Присвоно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «учитель-методист» одному педагогічному працівнику. На відповідність займаній посаді атестовано 14 директорів шкіл, 8 заступників директорів шкіл та  4 завідувачів дошкільних закладів. 

Оголошено результати обласної виставки-конкурсу «Знай і люби свій край - 2017»

Дата створення: 20:36 08.04.2017

Вітаємо призерів та переможців! З 1 лютого до 31 березня 2017 року відповідно до умов проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва ,,Знай і люби свій край”, наказу департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації 09.12.2016 №333 „Про проведення обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край”, річного плану роботи Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” на 2016/2017 н.р. було проведено обласну виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край”. У виставці взяли участь вихованці Великоберезнянського Центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом, учні Міжшкільного навчально-виробничого комбінату та учні загальноосвітніх навчальних закладів району. За підсумками оцінювання журі переможцями стали такі учасники:

Освітній фестиваль Арсенал Ідей

Дата створення: 21:13 07.04.2017

Нова школа повинна мати тести на профорієнтацію, пристрасних вчителів та інтерактивні матеріали – підлітки розповіли Міністру, якою має бути школа Сучасним старшокласникам найбільше у школі не вистачає практичних завдань, логічно структурованого навчального часу, тестів на профорієнтацію, пристрасних вчителів та інтерактивних освітніх матеріалів, з якими буде цікавіше вчитись. Про це школярі розповіли Міністру освіти і науки України Лілії Гриневич під час зустрічі і спілкування з нею в межах Освітнього фестивалю Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Активізація роботи щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму

Дата створення: 20:36 07.04.2017

Молоде покоління за безпеку дорожнього руху Вивчення Правил дорожнього руху неповнолітніми – це одне з пріоритетних напрямків роботи як установ освіти, так і поліцейських. Саме від того, які знання щодо безпечної поведінки на дорогах отримають діти в дитинстві, залежить подальша модель поведінки майбутніх водіїв та пішоходів.  Підтримуючи ініціативу департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації та Головного управління національної поліції в Закарпатській області в лютому-березні 2017 року у загальноосвітніх навчальних закладах району пройшов конкурс  ,,Молоде покоління за безпеку дорожнього руху”.  Учасники конкурсу, а їх було чимало,  намагалися через образотворче та декоративно-прикладене мистецтво показати важливість дотримання правил дорожнього руху.  Школярі яскраво, з нестандартним підходом до тематики  розкрили ідею конкурсу, показали авторську позицію.  За підсумками конкурсу  відповідно до вікових категорій учасників переможцями конкурсу стали такі учні:

Актуально!

Дата створення: 20:10 07.04.2017

За словами міністра освіти, відомство має намір вивільнити час вчителів для роботи з учнями. Лілія Гриневич заявляє, що Міністерство освіти і науки працює над дебюрократизацією української школи. Про це вона сказала під час участі у презентації звіту Організації економічного співробітництва та розвитку, що стосувався проблем української освіти.

Нацрада підтримала Нову українську школу

Дата створення: 20:07 07.04.2017

Підтримка Нової української школи! Національна рада реформ підтримала Нову українську школу та розвиток інклюзивної освіти. Відповідне рішення було ухвалене на черговому засіданні ради.

У закладах освіти Великоберезнянського району розпочато весняні заходи з благоустрою та озеленення

Дата створення: 15:12 03.04.2017

Чисте довкілля є дуже важливим для комфортного життя. Щовесни українці, жителі міст і сіл, об’єднують зусилля, щоб наша домівка, Україна, ставала чистою, охайною.

Програми для старшої школи розроблять до 15 квітня

Дата створення: 19:15 01.04.2017

Створено робочі групи, які займаються розробкою навчальних програм для учнів 10-11 класів! У Міністерстві освіти створено робочі групи, завданням яких є розробка навчальних програм для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний першим заступником міністра Володимиром Ковтунцем.

Триває обговорення програм 5-9 класів

Дата створення: 19:11 01.04.2017