Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Підготовка гри у 2020 році

Постанова Кабінету Міністрів України "Про Деякі питання дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання" від 17.10.2018 №845

Наказ УДЦНПВКТУМ від 2.04.2019 року № 29-А "Про затвердження Порядку реєстрації куренів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)"

Указ Президента України "Про Стратегію національно-патріотичного виховання" від 18.05.2019 № 286/2019

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів з реалізації Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру “Сокіл” (“Джура”)" від 22 травня 2019 р. № 352-р

Наказ відділу освіти 07.06.2019 №167 "Про затвердження плану зоходів з реалізації Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру "Сокіл" ("Джура")"


Шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

13 вересня 2019 року в Малоберезнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Від впевненого старту до успіху! Під таким гаслом розпочалися шкільні етапи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у закладах освіти.

Чи не символічно, що «булаву першості» міцно тримає рій «Чорні запорожці», які в червні 2019 року представляли Закарпатську область на Всеукраїнському вишколі «Джура-прикордонник - 2019» в м. Ізмаїл. Саме сьогодні, 13 вересня 2019 року, в Малоберезнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено шкільний етап Гри.  Рої  закладу в складі куреня «Миротворці» мали змогу під керівництвом старших юнок та юнаків, учасників «Джури-Прикордонник-2019», пройти вишкіл з національно-патріотичного виховання. Учнівство показали свої навички у таких конкурсах як «Відун», «Топографія», «Розпалювання багаття», «Встановлення намету», «Наша стіннівка», «Рятівник», «Козацький гарт».

Кульмінацією проведення шкільного етапу гри «Сокіл» («Джура») було те, що рій «Чорні запорожці», а це найстарші учні закладу, передали Прапор рою «Чорні запорожці» та Прапор «Джури-Прикордонник-2019 новоствореному рою Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та побажали успіху й перемоги у І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Патріоти! Ми пишаємося вашими звитягами!

Фотозвіт


Організовуємо гру "Сокіл" ("Джура") у 2019/2020 навчальному році

10 вересня 2019 року проведено нараду з відповідальними за організацію шкільних та районних етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Серед виховних напрямів роботи закладів освіти району сьогодні провідним залишається національно-патріотичне виховання як такий, що  відповідає нагальним вимогам та сучасним викликам. Досвід показує, що дієвим засобом виховання у цій сфері є організація гри "Сокіл" ("Джура"). 

10 вересня 2019 року відповідно до плану роботи методичного кабінету та за запитами педагогів проведено нараду з відповідальними за організацію шкільних та районних етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2019-2020 навчальному році.

Ключові питання:

  1. Про зміни в нормативно-правових документах  щодо організації національно-патріотичного виховання в закладах освіти.
  2. Про порядок реєстрації куренів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
  3. Про районний план заходів з реалізації  Положення про Всеукраїнську  дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»).
  4. Про організацію Районної школи ройових джур.

У формі відкритого діалогу педагоги обмінялися досвідом роботи щодо організації гри на місцях та актуалізували нагальні проблеми стосовно  планування заходів із впровадження гри «Джура» в закладах освіти.